REKLAMA

Magierowski: Znaliśmy scenariusz gali "SE", ale nie wszystko da się przewidzieć

  • Autor: PAP/JS
  • 23 listopada 2016 19:59
Magierowski: Znaliśmy scenariusz gali "SE", ale nie wszystko da się przewidzieć Szef biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski (fot.youtube.com)

Znaliśmy scenariusz wtorkowej (22 listopada) gali "Super Expressu", ale nie wszystko da się przewidzieć w scenariuszu; nie było planowane wręczenie tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie i pierwszej damie Agacie Kornhauser-Dudzie - podkreślił szef biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

Podczas wtorkowej gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" piosenkarka Dorota Rabczewska "Doda", która wystąpiła w skąpym stroju, wręczyła prezydentowi i pierwszej damie po kawałku tortu.

Magierowski pytany w RMF FM, czy piosenkarka obraziła prezydenta, odparł: "Pan prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny. Ale myślę, że pani Dorota powinna się ubierać nieco cieplej, bo idą mrozy".

Dopytywany, czy znał scenariusz wydarzenia Magierowski odparł: "Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale - jak wiemy - nie wszystko da się przewidzieć w scenariuszu". Na pytanie, czy wiedział, w jakim stroju wystąpi piosenkarka, odparł, że "wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi i pani prezydentowej nie było planowane".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA