REKLAMA

Małgorzata Wassermann ostro o rządach PO-PSL. "Było przyzwolenie na okradanie państwa"

  • Autor: PAP/KDS
  • 29 października 2017 16:17
Małgorzata Wassermann ostro o rządach PO-PSL. "Było przyzwolenie na okradanie państwa" Małgorzata Wasserman przewodzi komisji śledczej ds. Amber Gold (fot.sejm.gov.pl)

Amber Gold to była operacja przeprowadzona przez świat gangsterski, który miał umocowanie we wszystkich służbach państwa – mówi Małgorzata Wassermann, posłanka PiS i przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold.

- To przekręt wymyślony przez grupę osób o potężnych możliwościach. Na tyle silnych - nie mam tu żadnych wątpliwości - że byli w stanie wyciągnąć z zakładu karnego Marcina P. i z prymitywnego oszusta zrobić wielkiego menedżera - ­podkreśliła szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold w wywiadzie dla tygodnika "Sieci", który ukaże się w poniedziałek (30.10). - Nie odbieram mu, że jest inteligentny, bo jest. Potrzebowali człowieka, który dawałby gwarancję szczelności. I daje ją do dziś, choć siedzi już pięć lat, w trudnych warunkach, w samotności - kontynuuje. 

Jak zaznaczała, dziś może już z pewnością powiedzieć, że była to operacja przeprowadzona przez świat gangsterski, który miał swoje umocowanie we wszystkich służbach państwa. A według definicji tak właśnie działa mafia.

Małgorzata Wassermann mówi też w wywiadzie o byłej premier Ewie Kopacz (PO) i je roli po katastrofie smoleńskiej.

- Patrzę na nią z dużym politowaniem. Doskonale pamiętam, jak ewoluowały jej tłumaczenia, gdy pytano ją, w jakiej roli pojechała do Moskwy. Najpierw mówiła, że jako minister zdrowia, wtedy najwyższy przedstawiciel państwa polskiego. Potem podobno brała udział w sekcjach, a polscy lekarze powinni się uczyć od rosyjskich, i że pracowali jak jedna wielka rodzina. Później obnażano kolejne jej kłamstwa, więc skończyła jako wolontariuszka, która pojechała tam z dobrego serca wspomagać rodziny. Nie mam niechęci ani nienawiści, pozostaje zatem litość. To ona codziennie się z tym wszystkim budzi i patrzy w lustro - stwierdziła Wassermann. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Wassermann Wazeliniara. 2017-10-29 16:45:26
    Wassermann?Kto ma Niemieckie Nazwisko Tusk czy Wassermann?Ta ladna pani nie dostala porzadnie miedzy nogi,stad ta zlosc.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA