REKLAMA

Małgorzata Wassermann: Przyjdzie moment, że pokażę, kto dał czas małżeństwu P. na ukrycie pieniędzy

  • Autor: PAP/JS
  • 21 czerwca 2017 15:36
Małgorzata Wassermann: Przyjdzie moment, że pokażę, kto dał czas małżeństwu P. na ukrycie pieniędzy Posiedzenie komisji ds. Amber Gold (fot. Kancelaria Sejmu/twitter)

To nie jest czas i miejsce, żebym ja pokazała, kto dał czas Marcinowi P. i Katarzynie P. na to, by ukryli wszystkie pieniądze; przyjdzie ten moment i ja to pokażę - zapowiedziała podczas posiedzenia komisji śledczej ds. Amber Gold jej przewodnicząca Małgorzata Wassermann.

Wcześniej poseł PO Krzysztof Brejza zapytał Michała Tuska, dlaczego 27 lipca 2012 r., czyli na osiem dni przed pojawieniem się medialnej informacji o jego współpracy z OLT, co według posła PO miało miejsce 5 sierpnia 2012 r., "pan (Marcin) Mastalerek z młodzieżówką PiS-u zorganizował konferencję prasową pod siedzibą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, uderzając w świadka (Michała Tuska)".

"Nie pamiętam tej konferencji, może ona odnosiła się tylko i wyłącznie do samej kwestii współpracy z lotniskiem (...). Pan Mastalerek nie pamiętam, czy jest teraz cały czas w PiS, chyba jest cały czas. PiS jest znane z bardzo wysokich standardów, jeśli chodzi o kwestie zatrudniania osób w spółkach publicznych" - odpowiedział Tusk.

"Przekraczacie pewne granice, wróćcie do tematu przesłuchania" - zareagowała na to przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann. Poseł Brejza argumentował, że "jest pytanie o to, dlaczego pan Mastalerek na tydzień przed tym (pojawieniem się informacji o współpracy M.Tuska z OLT-red) zorganizował konferencję pod KPRM".

W odpowiedzi na to Małgorzata Wassermann oświadczyła: "szanowny panie, ja coś panu powiem, to nie jest czas i miejsce, żebym ja pokazała, kto dał Marcinowi P. i Katarzynie P. czas na to, by ukryli wszystkie pieniądze, przyjdzie ten moment i ja to pokażę i pan wie o tym, kto to zrobił i pan wie, że ja też to wiem". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Mamy dużo do zrobienia... 2017-06-21 22:34:39
    Do SKOKI 8,5 Miliarda to nic: p."Do SKOKI 8,5 Miliarda to nic" - zaszedł ten wymieniony "daleko"? Ciągną go za uszy! Zaczadzenie Po szkodzie, ty p."Do SKOKI 8,5 Miliarda to nic" - przewietrzyć myślenie!
  • SKOKI 8,5 Miliarda to nic 2017-06-21 16:36:58
    Nie moga zniesc te Gnidy ze Tusk tak daleko zaszedl.Pekaja z zazdrosci chca pokazac tym Ciamajda w TV KURSKI,jacy oni przyzwoici. A SKOKI 8,5 Miliarda to co? Typowa Komunistyczna pokazowka. BARACHLO.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA