REKLAMA

Marcin Meller: Żadna władza nie zmusi mnie do wyjazdu z Polski

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 16 lutego 2016 10:24
Marcin Meller: Żadna władza nie zmusi mnie do wyjazdu z Polski Marcin Meller: Nie ma takiej władzy, która by mnie zmusiła do wyjazdu z Polski (fot. facebook/Marcin Meller)

„Nie wiem, ile PiS będzie rządził, może 4 lata, a może nawet i 12, ale w końcu przyjdzie i na nich kres” – mówi w wywiadzie dla Gazeta.pl Marcin Meller, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Meller zapewnia, że żadna władza nie zmusi go do wyjazdu z Polski.

W wywiadzie dla Gazety.pl Marcin Meller nie kryje rozczarowania obecną władzą.

- Jestem nieprzychylnie nastawiony do różnych „dobrych zmian”, bo każda próba stworzenia raju kończy się fatalnie. Oczywiście - PiS wygrał wybory, ma prezydenta, może dokonywać zmian. Ale liczyłem na jakiś element poczucia odpowiedzialności za państwo, za wspólnotę, o której tyle mówił kandydat Duda – twierdzi. Jak dodał, w Polsce od października zeszłego roku wszelkie reguły gry zostały zniesione.

Meller przyznał, że dawał duży kredyt zaufania prezydentowi Andrzejowi Dudzie. – Mówiłem parę miesięcy temu po wyborze Dudy: „Poczekajcie, nie naskakujcie tak na niego”. A teraz znajomi mówią: „No i co?”. I ja nie bardzo mam czym to odeprzeć. Staram się prezentować państwowe podejście, bo to jest nasz wspólny kraj, i niestety, po trzech miesiącach od wyborów nie widzę ze strony nowej władzy nawet próby takiego działania, takiego myślenia. Jest po prostu „pałą przez łeb, panie władzo” – mówił.

Mimo niezadowolenia z sytuacji, jaka panuje w Polsce, stanowczo stwierdził, że nie planuje wyprowadzki, a już na pewno nie z powodu sytuacji politycznej. – Nie wyobrażam sobie sytuacji politycznej, żadnej władzy, która by mnie do tego zmusiła – zapewniał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • spragniony123 2016-02-16 15:44:23
    Reguły? a jakie one były gdy rządziła złodziejska wyzbyta wszelkich zasad PO .Rozlazła się po kraju i łupiła co się dało w biały dzień mając w nosie społeczeństwo no to teraz wyborcy nie życzą sobie zakładania białych rękawiczek tylko zdecydowanego działania .Jakie to reguły były stosowane przez 25 lat łupienia Polski i obywateli i co kazało poprzedniemu rządowi zwijać Polskę zaczynając od opluwania historii i obyczajów na dodatek szyderczo głosząc oficjalnie że Polska to nienormalność a co wyprawiał Palikot To miały być reguły .A co do wyjazdu z kraju to córka Pani byłej premier powiedziała że jak PO przegra wybory to ona wyjedzie z kraju jakoś nie wyjechała .W Polsce nikt na siłe nikogo nie zatrzymuje ani nie wygania z kraju ,wolna wola jedynie rząd ma ,na życzenie wyborców ,bezwzględnie rozprawić się z różową zarazą która przez 25 lat jeszcze nie nasyciła się
  • skraby z innych nacji 2016-02-16 14:11:17
    Autorytet, poniżej w innych językach by wiedzieli żę mamy taki skarb intelektualny. سلطان סמכותREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA