REKLAMA

Marek Łapiński nowym komendantem głównym Straży Granicznej

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 31 grudnia 2015 12:27
Marek Łapiński nowym komendantem głównym Straży Granicznej Mjr SG Marek Łapiński zastąpił na stanowisku Komendanta Głównego gen. dyw. SG Dominika Tracza (fot. MSWiA/twitter.com)

Major Marek Łapiński został powołany na stanowisko komendanta głównego Straży Granicznej - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Premier Beata Szydło powołała na stanowisko Komendanta Głównego Straży Granicznej majora SG Marka Łapińskiego. Nominację wręczył dziś, 31 grudnia, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak

twitter.com

Major SG Marek Łapiński urodził się 10 marca 1963 roku w Zamościu. Służbę w Straży Granicznej rozpoczął w 1993 roku. Od 1998 roku pełnił funkcję zastępcy Generalnego Inspektora Celnego.

W latach 2006-2007 był dyrektorem Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora Zarządu Komendy Głównej Straży Granicznej.

Mjr SG Marek Łapiński zastąpił na stanowisku Komendanta Głównego gen. dyw. SG Dominika Tracza.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA