REKLAMA

Marszałek Senatu: Wystosuję ponowne zaproszenie do szefa PO

  • Autor: PAP/JS
  • 09 stycznia 2017 17:31
Marszałek Senatu: Wystosuję ponowne zaproszenie do szefa PO Marszałek Senatu Stanisław Karczewski (fot.:facebook.com)

Mam nadzieję, że podczas wtorkowego (10 stycznia) spotkania szefów partii parlamentarnych pojawi się szef PO Grzegorz Schetyna; wystosuję do niego ponowne zaproszenie - oświadczył po spotkaniu liderów partii politycznych marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

W poniedziałek po południu odbyło się spotkanie szefów partii parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. Uczestniczyli w nim liderzy PiS, Kukiz'15, Nowoczesnej i PSL. W spotkaniu udziału nie wziął jednak przewodniczący Platformy.

Po zakończeniu poniedziałkowych rozmów Karczewski poinformował, że spotkanie ma być kontynuowane we wtorek i ponownie zaprosi na nie Schetynę.

"Zadzwonię do niego, ale też oficjalnie wystosuję do niego pisemne zaproszenie, również z informacją co ustaliliśmy, o czym rozmawialiśmy i jakie są szanse na rozwiązanie tego konfliktu" - powiedział Karczewski podczas briefingu w Senacie.

"Mam nadzieję, że przewodniczący Schetyna przyjmie zaproszenie i spotka się ze mną, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim oraz liderami partii opozycyjnych" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA