REKLAMA

Marszałek Stanisław Karczewski o zwolnieniu rzecznika Andrzeja Dudy

  • Autor: MIW
  • 06 września 2017 11:04
Marszałek Stanisław Karczewski o zwolnieniu rzecznika Andrzeja Dudy Stanisław Karczewski, marszałek Senatu, ostro skomentował słowa Krzysztofa Łapińskiego. (fot. sejm.gov.pl)

- Gdybym był jego szefem z,wolniłbym go – tak Stanisław Karczewski, marszałek Senatu skomentował wczorajsze (5.09) słowa rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy. Zdaniem Karczewskiego wypowiedź Krzysztofa Łapińskiego – bo o nim tu mowa – świadczy o braku kompetencji albo złym wychowaniu.

Cała sprawa wzięła się z pytań dziennikarzy o relacje pałacu prezydenckiego z MON i ewentualne interwencje Andrzeja Dudy celem doprowadzenia do usunięcia z rządu Antoniego Macierewicza.

Karczewski TT.jpg

- Jeśli prezydent miałby oczekiwania co do zmian w składzie Rady Ministrów, to na pewno by je wyraził prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu – skwitował tą sprawę Łapiński. Pominięcie w tej wypowiedzi bezpośredniej przełożonej szefa MON, czyli premier Beaty Szydło było tak wyraźne, że trudno uwierzyć, iż była to wyłącznie niefortunność. Część mediów wprost uznała to za szyderstwo z szefowej rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kaem 2017-09-06 18:09:58
    Marszałek Karczew ski trafnie ocenił to wydarzenie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA