REKLAMA

Mateusz Morawiecki: Zredukujemy stanowiska wiceministrów

  • Autor: PAP/JS
  • 27 lutego 2018 17:26
Mateusz Morawiecki: Zredukujemy stanowiska wiceministrów Mateusz Morawiecki poinformował też, że w ciągu najbliższych kilku przedstawi już ich końcowy skład (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Dokonuję przeglądu stanowisk wiceministerialnych; w ciągu najbliższych kilku tygodni przedstawię ich końcowy skład; zredukujemy stanowiska wiceministrów w porównaniu do 2017 r. - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki

"Dokonuje teraz przeglądu stanowisk wiceministerialnych, bo cały rząd to zarówno ministrowie jak i wiceministrowie, na których barkach spoczywa ogromna, ogromna odpowiedzialność" - podkreślił premier.

Mateusz Morawiecki poinformował też, że w ciągu najbliższych kilku przedstawi już ich końcowy skład. "Zredukujemy te stanowiska wiceministrów łącznie w porównaniu do łącznej liczby stanowisk ministerialnych, wiceministerialnych jaka była w roku 2017. Pokażemy bardziej szczupłą, oszczędną, mniej zbiurokratyzowaną strukturę rządową. W związku z tym również dokonamy pewnych przeglądów nie tylko personalnych, ale również finansowych" - zadeklarował szef rządu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Ministra 2018-02-27 18:12:16
    No jak zaraz zredukuje to od razu będzie o 2-ch,3-ch wiceministrów mniej.Jeszcze trzeba sprawdzić , których ,dać premię i rozeznać czy nie będą sypać w jakiejś sprawie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA