REKLAMA

Mazurek: jeśli kierownictwo PiS otrzyma zaproszenie, spotka się z prezydentem

  • Autor: PAP/jm
  • 18 grudnia 2016 12:21
Mazurek: jeśli kierownictwo PiS otrzyma zaproszenie, spotka się z prezydentem Beata Mazurek zapewnia, że kierownictwo PiS spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą jeśli otrzyma takie zaproszenie. (fot. youtube.com/TV Republika)

- Prezes PiS i kierownictwo partii na razie nie otrzymali oficjalnego zaproszenia od prezydenta Andrzeja Dudy na spotkanie - poinformowała Beata Mazurek, rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Zapewniła jednak, że jeśli takie zaproszenie wpłynie, dojdzie do spotkania.

- Na razie prezes Jarosław Kaczyński ani kierownictwo PiS nie otrzymali oficjalnie zaproszenia na spotkanie z prezydentem - powiedziała Mazurek.

Jak dodała: - Jeśli takie zaproszenie dostanie, to z pewnością odpowie i do takiego spotkanie dojdzie.

- Nam z całą pewnością zależy, by opozycja jak najszybciej zakończyła obstrukcję i zaniechała prowadzenia działalności przestępczej poprzez to, co działo się ostatnio w Sejmie. Nie służy to Polsce, Polakom i naszemu wizerunkowi i naszej pozycji za granicą - podkreśliła Mazurek.

Prezydent spotyka się w niedzielę (18 grudnia) również z szefami partii opozycyjnych. Odbyło się już spotkanie z Ryszardem Petru, liderem Nowoczesnej.

Więcej na ten temat czytajcie tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA