REKLAMA

Mazurek o wniosku Petru ws. skrócenia kadencji Sejmu: Postulat niedorzeczny

  • Autor: PAP/JS
  • 10 stycznia 2017 19:21
Mazurek o wniosku Petru ws. skrócenia kadencji Sejmu: Postulat niedorzeczny Rzeczniczka PiS Beta Mazurek (fot.pis.org.pl)

Może portugalskie słońce mu źle podziałało na głowę, że znów wysnuwa ten postulat, o którym wszyscy mówią, że jest niedorzeczny - tak rzeczniczka PiS Beta Mazurek odniosła się do propozycji lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru ws. skrócenia kadencji Sejmu.

"To jest lepsze, niż kabaret. Do tego, żeby było skrócenie kadencji Sejmu potrzeba 307 głosów. Po drugie, wielokrotnie mówiliśmy jako PiS, że nie ma na to szans. A po trzecie pan Petru powinien wiedzieć, że takiego wniosku nie popiera również szef PO Grzegorz Schetyna" - powiedziała dziennikarzom Mazurek po posiedzeniu klubu PiS.

Czytaj też: Petru: W środę zgłosimy wniosek o reasumpcję głosowania budżetu na 2017 r.

"Może portugalskie słońce mu źle podziałało na głowę, że znów wysnuwa ten postulat, o którym wszyscy mówią, że jest niedorzeczny" - dodała posłanka PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA