REKLAMA

Mazurek: Schetyna nie przedstawił żadnego pomysłu

  • Autor: PAP (JP)
  • 24 lutego 2018 16:47
Mazurek: Schetyna nie przedstawił żadnego pomysłu Nie spodziewam się by z tych spotkań wyniknęło cokolwiek pozytywnego - oceniła przebieg Rady Krajowej PO. Fot. Facebook

W wystąpieniu Grzegorza Schetyny podczas Rady Krajowej PO nie było żadnego pozytywnego pomysłu dla Polski - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jej zdaniem Platforma działa tylko w odniesieniu do PiSu.

Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna podczas przemówienia na sobotnim (24 lutego) posiedzeniu Rady Krajowej PO, skrytykował kierunek polityki zagranicznej prowadzonej przez rząd PiS.

- Prawo i Sprawiedliwość zniszczyło międzynarodowy wizerunek Polski i osłabiło pozycję państwa - mówił. - Straciliśmy pozycję lidera całego regionu Europy Środkowej, przestaliśmy być nieformalnym reprezentantem naszego regionu w Trójkącie Weimarskim.

Beata Mazurek komentując słowa Schetyny, powiedziała, że w jego wystąpieniu "nie było nic nowego, żadnego pozytywnego pomysłu dla Polski".

- Kolejne spotkanie PO, gdzie w kółko słyszymy tylko odniesienia do PiS i próbę budowania wizerunku PO jako anty-PiSu - oceniła.

Według Mazurek Platforma nie wyciągnęła wniosków z przegranych w 2015 r. wyborów parlamentarnych.

- Jeśli twarzami alternatywnej polityki zagranicznej ma być Elżbieta Bieńkowska i Radosław Sikorski, to znaczy, że PO nadal nie odrobiła pracy domowej po klęsce z 2015 r. - zaznaczyła.

- Te same twarze, te same hasła, ta sama filozofia Polski, jako brzydkiej panny na wydaniu. Nie spodziewam się by z tych spotkań wyniknęło cokolwiek pozytywnego - oceniła przebieg Rady Krajowej PO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • grzechapies 2018-02-25 23:19:47
    Brawo Pani Mazurek, to święta prawda na temat POkrętaczy i ich "nowoczesnych" popleczników.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA