REKLAMA

MEN przyznało tytuły honorowych profesorów oświaty

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl (MIW)/AT
  • 20 października 2017 11:05
MEN przyznało tytuły honorowych profesorów oświaty Tytuł honorowego profesora oświaty przyznawany jest nauczycielom, którzy przez lata pracy wyróżniali się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi. (fot. twitter.com / MEN)

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało dwudziestu pedagogom tytuły honorowego profesora oświaty.

Tytuł jest przyznawany przez szefa MEN na wniosek Kapituły do spraw Profesorów Oświaty nauczycielom, którzy przez lata pracy wyróżniali się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi.

W tym roku do grona honorowych profesorów oświaty dołączyli: Krystyna Adaśko z Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie; Zofia Bartecka-Prorok z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krośnie; Beata Bogdańska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie; Izabela Breguła z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich; Tomasz Grębski z Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku; Alina Gromaszek z Zespołu Placówek Oświatowych w Ciecierzynie; Radosław Cezary Gwizdon z Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży; Aldona Kaczmarczyk-Kołucka z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku; Izabela Koladyńska z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie; Regina Kotłowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce; Jerzy Kozłowski z Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku; Marek Lipiński z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie; Sławomir Grzegorz Maślikowski z I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie; Halina Muryjas-Rząsa z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie; Anna Rygielska z Zespołu Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; Edward Rymaszewski z Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy; Małgorzata Sagan z Gimnazjum Nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie; Jarosław Schabieński – z Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach; Michał Steuer – z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach i Bożena Teodozja Śliwowska – z Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Minister Edukacji Narodowej po raz pierwszy nadał tytuły honorowe profesora oświaty w roku 2008. Odebrało je wówczas 10 osób.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA