REKLAMA

Michał Kamiński zawieszony przez klub PO

  • Autor: GP
  • 01 czerwca 2016 09:41
Michał Kamiński zawieszony przez klub PO Michał Kamiński był tzw. spin doktorem PiS. Potem przeszedł do PO i był jednym z filarów jej kampanii wyborczej w 2015 roku. (fot.:facebook.com)

Portal 300polityka podał w środę (1 czerwca) informację, że kierownictwo klubu PO zawiesiło w prawach członka Michała Kamińskiego.

Polityk PO, a wcześniej PiS, Michał Kamiński został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego. Z informacji, które docierają do dziennikarzy wynika, że zawieszenie posła zostało spowodowane tym, że Kamiński nie infoormuje władz klubu, w tym zwłaszcza Marcina Kierwińskiego, o swoich wystąpieniach medialnych. Kierwiński koordynuje działania posłów PO w mediach.

Jest też bardzo prawdopodobne, że decyzja jest wynikiem różnicy stanowisk między Grzegorzem Schetyna, a innymi liderami PO.

- Tutaj wystarczyłaby rozmowa, mogłoby obyć się bez zawieszenia w klubie - o sytuacji wypowiedziała się w środę (1 czerwca) Małgorzata Kidawa-Błońska. - Nie wiem, czy Grzegorz Schetyna wiedział o decyzji kolegium klubu. W klubie jest rywalizacja. Dziś wszystkie oczy są zwrócone na PO, to wywołuje negatywne komentarze na nasz temat.

Kamiński był związany z PiS, po konflikcie z Jarosławem Kaczyńskim opuścił partię i związał się z Platformą. Był w ostatnich latach rządów PO i PSL bliskim współpracownikiem Ewy Kopacz. Odpowiadał za politykę informacyjną jej rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • martin 2016-06-01 12:16:27
    Co tu więcej powiedzieć PO i zdrajca Kamiński ""misiek "" pasują do siebie ,a ze ten osobnik się buntuje i robi awantury to jest normalne gdyż ten facio ma od dawna zaburzenia w rozumowaniu . Mam nadzieje ze rozwali ten peowski bajzel z schetyna na czele .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA