REKLAMA

Michał Szczerba odwołany z funkcji szefa polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej

  • Autor: PAP/JS
  • 27 lutego 2018 18:50
Michał Szczerba odwołany z funkcji szefa polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej Poseł PO Michał Szczerba stracił stanowisko przewodniczącego polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej (fot. facebook)

Poseł PO Michał Szczerba został odwołany z funkcji przewodniczącego polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej; nowym przewodniczącym został poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski - poinformowała wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek.

Mazurek powiedziała, że głosowanie dotyczyło zmiany przewodniczącego polsko-izraelskiej grupy bilateralnej i zostało przeprowadzone zgodnie z regulaminem. "Nowym przewodniczącym został Ardanowski" - poinformowała wicemarszałek Sejmu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • psychiatra 2018-03-02 09:50:58
    Jak można tak niezrównoważonego człowieka wybierać gdziekolwiek?
  • GTR82 2018-02-28 17:32:15
    WTF? Jakim cudem on zajmował TAKIE stanowisko ??? TVN , cała prawda całą dobę nie wini go za nic ?? Hipokryzja level hard , no ale czemu dopiero teraz on wylatuje ?!?! Co jest , ludzie !!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA