REKLAMA

Michał Tusk jest ofiarą Amber Gold?

  • Autor: AT/PAP
  • 29 czerwca 2017 09:47
Michał Tusk jest ofiarą Amber Gold? Członek komisji ds. Amber Gold pytany o rolę Michała Tuska, stwierdził, że według niego Tusk jest w tej sytuacji ofiarą (fot.wikipedia.org/Zorro2212)

Michał Tusk padł ofiarą ofiarą oszusta - powiedział Witold Zembaczyński, członek komisji ds. Amber Gold.

Witold Zembaczyński, członek komisji ds. Amber Gold pytany w TVN o rolę Michała Tuska, stwierdził, że według niego Tusk jest w tej sytuacji ofiarą. "Dlaczego Marcin P. był zdolny do tego, żeby posługiwać się w sposób bezwiedny synem premiera?" - pytał. "Tusk padł ofiarą ofiarą oszusta" - ocenił.

Zembaczyński uważa też, że należy przesłuchać prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "W naszych aktach znajdują się korespondencje, które wskazują na to, że do takiego spotkania miało dojść, między Marcinem P. a prezydentem Adamowiczem" - powiedział. "Prezydent jako gospodarz miasta na pewno też za pośrednictwem swoich urzędników wchodził w różne interakcje ze spółkami Marcina P." - dodał.

Zembaczyński stwierdził, że jego zdaniem sprawa Amber Gold będzie "wielką okazją" dla Prawa i Sprawiedliwości, żeby znów rozpocząć "krucjatę polityczną", jednak jemu chodzi o to, by tę sprawę rozliczyć i zamknąć.

Michał Tusk (fot. Sejm RP/twitter.com/kancelariasejmu)

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Hucpa 2017-06-29 15:46:41
    Komisje są tylko w celu pognębienia przeciwników politycznych. Od tych spraw jest prokuratura i sądy. A jak PIS jest taki uczciwy, niech stworzy komisje w sprawach SKOK i zakupu samolotów VIP bez przetargu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA