REKLAMA

Mieczysław Baszko: Doniesienia o tym, że chcę wrócić do PSL to kłamstwa i bzdury

  • Autor: PAP/JS
  • 29 stycznia 2018 15:41
Mieczysław Baszko: Doniesienia o tym, że chcę wrócić do PSL to kłamstwa i bzdury 20 stycznia podlaski poseł Mieczysław Baszko ogłosił, że odchodzi z PSL, ponieważ postanowił związać się z Porozumieniem, partią wicepremiera Jarosława Gowina. (fot. facebook)

Doniesienia medialne o tym, że chcę wrócić do PSL, to kłamstwa i bzdury, na które nie warto zwracać uwagi; nie chcę wrócić do PSL - oświadczył poseł Mieczysław Baszko.

W poniedziałek "Fakt" - w artykule pt. "Dopiero co zmienił partię. A już chce wracać do starej!" - napisał, że poseł Mieczysław Baszko, który niedawno odszedł z PSL i dołączył do Porozumienia Jarosława Gowina, chce "wrócić do macierzystego PSL!". Według dziennika "świeżo upieczonemu działaczowi Porozumienia dokuczają koledzy. Zarówno z nowej, jak i starej partii".

Baszko zaprzeczył, jakoby chciał wrócić do PSL. "To nie jest prawda, że chcę wrócić do PSL. Nie ma takiej możliwości" - podkreślił.

Doniesienia medialne o tym, że miałby wrócić do Stronnictwa, Baszko określił jako "kłamstwa i bzdury", na które - jak mówił - "nie warto zwracać uwagi".

20 stycznia podlaski poseł Mieczysław Baszko ogłosił, że odchodzi z PSL, ponieważ postanowił związać się z Porozumieniem, partią wicepremiera Jarosława Gowina. Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz określił działanie Gowina jako "polityczne kłusownictwo".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA