REKLAMA

Minister rolnictwa powołał nowego Głównego Lekarza Weterynarii

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 09 lutego 2016 16:05
Minister rolnictwa powołał nowego Głównego Lekarza Weterynarii Włodzimierz Skorupski pochodzi z Opoczna. Dotychczas pełnił obowiązki Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opocznie (fot. minrol.gov.pl)

Włodzimierz Skorupski otrzymał 9 lutego z rąk ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela akt powołania na stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii. Skorupski zastąpił na tym stanowisku dr. Marka Pirsztuka.

Akt powołania nowego Głównego Lekarza Weterynarii podpisała premier Beata Szydło.

Włodzimierz Skorupski pochodzi z Opoczna. Dotychczas pełnił obowiązki Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opocznie. Studia skończył w 1983 roku w Lublinie. Ma kilka specjalizacji, w tym m.in. w zakresie higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego oraz choroby koni.

Włodzimierz Skorupski na stanowisku Głównego Lekarza Weterynarii zastąpi dr. Marka Pirsztuka. Ten, opuszczając wczoraj (8 lutego) stanowisko, przekazał swojemu następcy życzenia:

"Doktorowi Włodzimierzowi Skorupskiemu obejmującemu funkcję Głównego Lekarza Weterynarii życzę powodzenia oraz samych dobrych dni na tym stanowisku" - pisał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA