REKLAMA

Minister skarbu państwa szykuje kolejne zmiany kadrowe?

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 25 marca 2016 11:22
Minister skarbu państwa szykuje kolejne zmiany kadrowe? Paweł Olechnowicz funkcję prezesa zarządu Grupy Lotos pełni nieprzerwanie od 12 marca 2002 roku (fot.Lotos, mat.pras.)

Pracę może stracić najdłużej urzędujący prezes państwowej spółki. Chodzi o Pawła Olechnowicza, szefa Lotosu – ustalili dziennikarze RMF FM. ​


Jak informuje RMF FM, pojawiają się już pierwsze nazwiska następców Olechnowicza. Wśród nich najczęściej wymieniany jest Andrzej Jaworski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, a w przeszłości prezes Stoczni Gdańsk.

Paweł Olechnowicz funkcję prezesa zarządu Grupy Lotos pełni nieprzerwanie od 12 marca 2002 roku, wchodząc w skład zarządu IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji.

Zarządza, kieruje oraz ponosi odpowiedzialność za całokształt działalności grupy.

Ukończył Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, podyplomowe studia na Politechnice Gdańskiej w zakresie organizacji, ekonomiki i zarządzania przemysłem; MBA INSEAD, Fontainebleau, a także wiele specjalistycznych szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu zarządzania.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ład prawny 2016-03-25 14:42:43
    wielki czas oczyszczania spółek skarbu państwa z tych dorobkiewiczów , wstrętnych , pyszałków z lat 2008 - 2015 , najlepiej wziąć miotłę i wszystkich powymiatać i zrobić z nimi szabat czarownic i odlot na miotłach do białych niedźwiedzi , gratulacje dla rządzących za oczyszczanie struktur państwowych z chaosu i bałaganu , a nielegalne interesy zgłaszać do organów ścigania i sprawiedliwie osądzić , pozabierać dorobkiewiczom nielegalne własności i kasę milionową z podatków przeciętnych ludzi w Polsce.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA