REKLAMA

Minister sportu wziął udział w charytatywnym meczu piłki nożnej

  • Autor: GP
  • 19 grudnia 2016 10:15
Minister sportu wziął udział w charytatywnym meczu piłki nożnej Witold Bańka, minister sportu zagrał w meczu piłkarskim dla dzieci z Tychów. (fot.: msport.gov.pl)

Witold Bańka, minister sportu wziął w sobotę (17 grudnia) udział w charytatywnym meczu piłki nożnej w Tychach.

Minister sportu Witold Bańka wziął udział w pierwszym Świątecznym Meczu Charytatywnym, który rozegrano w sobotę (17 grudnia). Miejscem zmagań, które miały przynieść środki na szczytny cel były Tychy.

W spotkaniu sportowym udział brali sportowcy i samorządowcy. Była też spora grupa młodzieży dla której zbierano wsparcie finansowe.

W trakcie meczu piłkarskiego została przeprowadzona zbiórka na rzecz Fundacji Dziecięcy Kolorowy Świat Marzeń z Tychów, która zajmuje się pomocą niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

Fot. msport.gov.pl

- Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tak cennej społecznie inicjatywie i połączyć sport z działalnością charytatywną - mówił w sobotę (17 grudnia) Bańka.

Po nim mówił Jakub Chełstowski, prezes Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną, organizator meczu.

- Fundacja pomogła do tej pory wielu dzieciom, ale ciągle jest dużo do zrobienia w naszym mieście. Warto pamiętać, że liczy się każda złotówka - dodał.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. tyscy radni, działacze samorządowi, społecznicy oraz sportowcy związani z Tychami.

Wydarzenie honorowym patronatem objął Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

źródło: msport.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA