REKLAMA

Minister spraw zagranicznych Czech ranny w wypadku samochodowym

  • Autor: aw/PAP
  • 16 września 2017 08:34
Minister spraw zagranicznych Czech ranny w wypadku samochodowym Lubomir Zaoralek po opatrzeniu ran, został zwolniony ze szpitala do domu (fot.mzv.cz)

Czeski minister spraw zagranicznych Lubomir Zaoralek odniósł lekkie obrażenia głowy w kolizji, w której uczestniczył jego samochód prowadzony przez kierowcę .

Zdarzenie miało miejsce w piątek wieczorem. Zaoralek, członek Czeskiej Partii Socjaldemokratycznej premiera Bohuslava Sobotki, został przewieziony do szpitala w Brnie, a następnie zwolniony do domu.

61-letni minister "odniósł obrażenia głowy, ale jego stan jest dobry" - napisała rzeczniczka zceskiego rządu Valentova w oświadczeniu opublikowanym w piątek (15 września) wieczorem. Dodała, że w poniedziałek Zaoralek będzie kontynuował swoje obowiązki służbowe.

Do kolizji dwóch samochodów doszło w gminie Lechovice, niedaleko Znojma, na południu kraju. Według policji było "kilku rannych", których przewieziono do szpitala. Wszczęto śledztwo mające wyjaśnić okoliczności wypadku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA