REKLAMA

Minister Zieliński: Pan prezes mobilizuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 26 września 2016 20:14
Minister Zieliński: Pan prezes mobilizuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy Zieliński nie chciał komentować planowanych w tym tygodniu zmian w rządzie i na szczeblu wojewodów. (Fot. Facebook)

- Pan prezes Kaczyński mobilizuje nas do bardziej wytężonej pracy, realizacji planu Prawa i Sprawiedliwości - mówił w rozmowie z RMF FM wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, odnosząc się do słów szefa PiS, który apelował do członków partii o zakończenie "świętowania po wyborczym zwycięstwie".

W piątek (23 września) na wyjazdowym posiedzeniu PiS Jarosław Kaczyński wezwał parlamentarzystów PiS do mobilizacji i pracy. 

- Najwyższy czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie. Aby marzyć o kolejnych zwycięstwach, musimy ciężko pracować - mówił prezes PiS, według wicemarszałka Sejmu Joachima Brudzińskiego (PiS), który zamieścił jego wypowiedź na Twitterze.

Proszony o skomentowanie tych słów wiceminister Jarosław Zieliński powiedział w RMF FM, że on "nie bankietował".

- Pracuję od wielu lat, wszyscy pracujemy. Ja pracuję jako poseł już 13 lat. W rządzie od pierwszego dnia naprawdę jest ogrom zadań. Każdy z nas ma co robić... - mówił.

Jak twierdzi, Jarosław Kaczyński mobilizuje PiS do jeszcze bardziej wytężonej pracy. - Do realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości, dzisiaj programu rządowego. To jest bardzo dobra rola, taka mobilizacja, motywowanie. I też dokonywanie pewnych ocen. Pamiętajmy o tym, że zarząd Prawa i Sprawiedliwości bierze odpowiedzialność polityczną - partia, która wygrała wybory, czyli Prawo i Sprawiedliwość, a jej liderem jest pan prezes Jarosław Kaczyński - wyjaśniał.

Zieliński nie chciał komentować planowanych w tym tygodniu zmian w rządzie i na szczeblu wojewodów. - Nie jest moją rolą oceniać kogokolwiek i samego siebie, także my podlegamy wszyscy ocenie pani premier i naszego ugrupowania, które bierze odpowiedzialność za wyniki pracy rządu - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA