REKLAMA

Mirosław Barszcz doradcą w Ministerstwie Finansów

  • Autor: AT
  • 09 listopada 2016 11:54
Mirosław Barszcz doradcą w Ministerstwie Finansów Mirosław Barszcz doradcą społecznym w MF (fot.mat. pras. BGK Nieruchomości/wnp.pl)

Mirosław Barszcz został doradcą społecznym w Ministerstwie Finansów. Funkcję tę będzie łączył z posadą prezesa BGK Nieruchomości.

Mirosław Barszcz od 7 listopada 2016 r. pełni funkcję doradcy społecznego w Ministerstwie Finansów. Będzie doradzał w zakresie reorganizacji pracy w urzędzie. Funkcję doradcy społecznego będzie łączył z funkcją prezesa BGK Nieruchomości.

Do najważniejszych zadań Mirosława Barszcza będzie należało doradztwo w zakresie zaplanowania docelowej struktury ministerstwa, podniesienia sprawności działania urzędu oraz rozwiązań i rekomendacji dotyczących poprawy ściągalności podatków.

Mirosław Barszcz w latach 2005-06 pełnił funkcję wiceministra finansów odpowiedzialnego za prawo podatkowe. W 2007 roku był ministrem budownictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA