REKLAMA

Mosiński: informacje o tworzeniu wspólnego frontu przez premier i prezydenta to fake news

  • Autor: PAP/JS
  • 23 sierpnia 2017 14:06
Mosiński: informacje o tworzeniu wspólnego frontu przez premier i prezydenta to fake news Według doniesień premier Beata Szydło wraz z mężem Edwardem oraz prezydent Andrzej Duda z małżonka Agatą Kornhauser-Dudą przebywali na wakacjach w ośrodku prezydenckim w Juracie (fot.premier.gov.pl/P.Tracz)

Jurata to szczególne miejsce i politycy doceniają jej uroki; nie wyciągałbym tu wniosków o żadnych koalicjach - mówił Jan Mosiński (PiS) pytany o doniesienia, że premier Beata Szydło wraz z mężem oraz prezydent Andrzej Duda z małżonka przebywali na wakacjach w ośrodku prezydenckim w Juracie.

Według Mosińskiego informacje o tworzeniu "wspólnego frontu" przez premier i prezydenta to fake news.

Poseł PiS był pytany na konferencji prasowej w Sejmie o doniesienia medialne, z których wynika, że w ubiegłym tygodniu premier Beata Szydło wraz z mężem Edwardem oraz prezydent Andrzej Duda z małżonka Agatą Kornhauser-Dudą przebywali na wakacjach w ośrodku prezydenckim w Juracie.

Proszono go też o komentarz do słów Ludwika Dorna, który w TVN24 powiedział, że "jeżeli to zaowocuje sojuszem między panem prezydentem a panią premier, to pan (prezes PiS, Jarosław) Kaczyński straci całkowity wpływ na władzę wykonawczą i znaczną część partii albo klubu".

"Jurata to miejsce szczególne, a Morze Bałtyckie jest piękne i myślę, że tak prezydent i jak i pani premier i inni politycy doceniają jego uroki. Nie wyciągałbym tu wniosku o żadnych koalicjach. To jest jakiś fake news Ludwika Dorna" - powiedział Mosiński. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA