REKLAMA

MSWiA: Minister Błaszczak zwrócił kopertę ministrowi Szyszce

 • Autor: PAP/JS
 • 13 czerwca 2017 20:12
MSWiA: Minister Błaszczak zwrócił kopertę ministrowi Szyszce Minister środowiska Jan Szyszko. (fot. PTWP)

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak oddał otrzymaną od ministra środowiska Jana Szyszki kopertę - poinformowało MSWiA na Twitterze. Moment przekazania koperty uchwyciła kamera Polsatu przed wtorkowym (13 czerwca) posiedzeniem rządu.

W czterech tweetach MSWiA napisało, że minister zwrócił korespondencję otrzymaną od Szyszki i poinformował go, że nie zwykł zapoznawać się z korespondencją przekazywaną z pominięciem drogi służbowej.

Resort zaznaczył, że jeżeli sprawa, którą we wtorek w ten sposób przekazywał minister środowiska leży w kompetencjach szefa MSWiA, to chętnie się z nią zapozna, gdy zostanie mu ona przekazana formalną drogą służbową.

Portal PolsatNews.pl napisał, że przed wtorkowym posiedzeniem rządu operator Polsatu zarejestrował, jak minister środowiska Jan Szyszko podszedł do szefa MSWiA i wręczył mu kopertę. "To jest taka... córka leśniczego - powiedział. - A to jest kamera Polsatu - odparł Mariusz Błaszczak, machając w stronę obiektywu" - opisał zdarzenie portal.

"Tak, że tutaj, mówię, niech Pan to przeczyta, dobrze? - dodał na odchodne szef resortu środowiska. - Dobrze - zapewnił Błaszczak" - przytacza portal dalszą wymianę zdań przed posiedzeniem rządu.

Po opublikowaniu nagrania Agnieszka Pomaska (PO) zapowiedziała na Twitterze, że zwróci się do szefa MSWiA o udostępnienie zawartości listu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • martin 2017-06-14 11:16:24
  Stary a głupi jak but , dobrze wiedział jak zaszkodzić rządowi , wywalić na zbita mordę sabotażystę . Dobrze wiedział ze opozycja zrobi aferę
 • Stodoła za bańkę z pensji 2017-06-14 09:03:03
  Proponuję nowy wpis do encyklopedii: Szyszka jeżeli wejdzie w symbiozę z Rydzykiem, może być bardzo groźna dla drzewostanu. W momentach krytycznych może rozdawać koperty co ważniejszym osobom w państwie.
 • Temida 2017-06-13 22:14:35
  AHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA, AHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHAAA, no cyrk na kółkach, bydło i tak ryje zwisi i zaspiewa ''nic sie nie stało'' bele dali 500zł !!! AHAAAAAAA
 • Puszcza + ZOMO 2017-06-13 20:31:48
  Pewne jest chodzi o Demostrantow na terenie PUSZCZY.Wyslij ZOMO i sprzatni ich,przeszkadzaja w Grabieniu Polskiego Majatku Obywateli.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA