REKLAMA

MSWiA przyzna nagrody policjantom

  • Autor: PAP/AT
  • 17 marca 2017 09:54
MSWiA przyzna nagrody policjantom Nagrody dla policjantów zostaną wręczone w MSWiA podczas uroczystości przyznania Krzyży Zasługi za Dzielność (Mariusz Błaszczak, fot.mswia.gov.pl)

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak podjął decyzję o przyznaniu nagród policjantom z Zespołu Poszukiwań w Poznaniu - tzw. łowcom cieni, którzy zatrzymali "Hossa" - poinformował w piątek resort.

• Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji we współpracy z policyjnym Zespołem Poszukiwań Celowych z Poznania zatrzymali poszukiwanego listem gończym Arkadiusza Ł., pseud. "Hoss".

• Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak podjął decyzję o przyznaniu nagród policjantom.

• Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości przyznania Krzyży Zasługi za Dzielność.

W czwartek (16 marca) na stołecznym Żoliborzu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji we współpracy z policyjnym Zespołem Poszukiwań Celowych z Poznania zatrzymali poszukiwanego listem gończym Arkadiusza Ł., pseud. "Hoss". Lider jednej z największych i najprężniej działających grup zajmujących się wyłudzeniami metodą "na wnuczka" jest podejrzany o oszustwa na ponad 1,4 mln zł.

Czytaj też: Policja wokół Sejmu kosztowała 2,5 mln zł

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak podjął decyzję o przyznaniu nagród policjantom z Zespołu Poszukiwań w Poznaniu - tzw. łowcom cieni, którzy zatrzymali "Hossa" - poinformował resort.

Nagrody dla policjantów zostaną wręczone w poniedziałek (20 marca) w MSWiA podczas uroczystości przyznania Krzyży Zasługi za Dzielność. W czwartek (16 marca) wieczorem minister na Twitterze gratulował policjantom zatrzymania "Hossa". "Mam nadzieję, że tym razem sąd zachowa się odpowiedzialnie" - napisał Błaszczak.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Pies 2017-03-17 14:20:02
    Normslne jaja ,przeciez to należy do obowoązków policji szukanie i łapanie bandytow ect ,za to biorą kasę i od czasu do czasu nsgrody za dobre wyniki a tu normalna kpina ,błazen marionetka normalnir bez wazeliny pod publikę szombosektaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA