REKLAMA

Najpierw trzeba u siebie zrobić porządek, potem krytykować innych

 • Autor: Włodzimierz Kaleta
 • 12 maja 2016 15:08
Najpierw trzeba u siebie zrobić porządek, potem krytykować innych Szkoda czasu na komentarze. Wczoraj bezsensownie straciliśmy dzień, słuchając najróżniejszych niedorzeczności i wystarczy - twierdzi Bartosz Arłukowicz (fot. facebook/Bartosz Arłukowicz)

- Ciężko odnosić się i reagować na coś, co formalnie nie istnieje. Mam wrażenie, że nie ma chętnych, którzy podpisaliby się z imienia i nazwiska pod tym, o czym była mowa wczoraj. Ja lubię rozmawiać o twardych faktach, a wczoraj ich niestety nie było – mówił portalowi Parlamentarny.pl o tym, co myśli o audycie rządu PO-PSL przeprowadzonym przez PiS Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia w rządzie Ewy Kopacz.

Minister Konstanty Radziwiłł nie był dla pana miły podczas audytu.

- Jeśli już mówimy o audycie, to może warto, aby minister Konstanty Radziwiłł zwrócił większą uwagę na to, co dzieje się w samym resorcie. Być może wtedy efekty jego działań byłyby większe niż hurtowe powoływanie zespołów roboczych, a także nie dochodziłoby do takich sytuacji, w których najbliżsi współpracownicy ministra Radziwiłła uczestniczą w spotkaniach sponsorowanych przez branżę farmaceutyczną. 

A problemy z informatyzacją ochrony zdrowia to prawda?

 - Jeżeli pan minister Radziwiłł mówi o problemach w informatyzacji ochrony zdrowia, to chciałbym tylko przypomnieć, że nie kto inny, jak właśnie tenże minister Radziwiłł był jednym z głównych ekspertów zatrudnionych w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Przez kilka lat pracował i pobierał wynagrodzenie w instytucji, którą wczoraj krytykował.

Czytaj też: Audyt rządów PO-PSL: Kopacz nie boi się debaty z Szydło i jej ministrami

 Były też inne zarzuty…

- Szkoda czasu na komentarze. Wczoraj bezsensownie straciliśmy dzień, słuchając najróżniejszych niedorzeczności i wystarczy. Nie ma sensu do tego wracać i odnosić się do jednostronnych, publicystycznych, wynajdywanych często na siłę pseudoargumentów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Viki 2016-05-29 17:16:42
  POLECAM WSZYSTKIM OBEJRZEĆ !!!! link:..."Jedyna szczera wypowiedź Tuska"
 • życie! 2016-05-23 06:51:12
  Do TOMEK: Otrzymałem w spadku 1/8 nieruchomości w obrębie gminy Chelm, wczesniej rodzice zakupili powyższą działkę 0,80 arów rolną w 1977roku w 2012 roku w związku z, przyjęciem spadku dostałem również w powyższym obrębie powiatu chełmskiego prezent w postaci udziału w największej w historii powojennej Polski aferze gdzie , grunty do połowy również sąsiednich dziadek zmieniono z oznaczenia "R"rolnych na "B" budowlane, mam podatku do zapłacenia za ruinę leżącą odłogiem i rozpadający się budynek z pustaków żużlowych którego nie mogę użytkować w obrębie Gminy Chełm 17000z złotych podatku co rok z czego nie mam obecnie nic, i jestem na rencie inwalidzkiej, zaś mieszkam w obrębie miasta gdzie zrobiono z nas dziadów!
 • TOMEK 2016-05-23 01:27:54
  Do życie!: Wisz co to jest SPADEK !!! Dostajesz ZRUJNOWANY dom po KIMŚ !??? A ja mówię WSZYSTKIM że to TY ZRUJNOWAŁEŚ ten DOM!??? ... Niestety jeszcze UPŁYNIE trochę CZASU zanim to PIS NAPRAWI !!! Nie da się ZROBIĆ wszystkiego Z DNIA na DZIEŃ!!! KULEJE nie tylko NFZ ,GDZIE JAK NIE ZAPŁACISZ to ZAPOMNIJ o jakichkolwiek SPECJALISTYCZNYCH BADANIACH !!! To PO-PSL doprowadziło do TEGO jak ZAPŁACISZ to proszę bardzo WCHODZISZ,a z ubezpieczenia CZEKAJ i CZEKAJ i... w trakcie jeszcze jak CZEKASZ dzwonią do CIEBIE i PRZESUWAJĄ Ci termin twojej KOLEJKI,bo ktoś ZAPŁACIŁ!!!PIS jako OPOZYCJA była temu PRZECIWNA mówiąc że to jest DYSKRYMINOWANIE LUDZI !!! Polecam AUDYT PIS !!! Cały kraj jest w RUINIE,ROZKRADZIONY i ZADŁUŻONY !!! Takie są REALIA po rządach PO-PSL!!!!!!!!!!!
 • życie! 2016-05-15 16:42:19
  Opieka zdrowotna zeszła za Rządów PiS na margines społeczny, 13.04.2016roku przebyłem operację kręgosłupa szyjnego w 10WSK Bydgoszcz na poziomie C6/C7 poprzez usunięcie dysku i zastąpienie go implantem międzytrzonowym firmy Turmed, w związku z powyższym po 2miesiacach powinienem odbyć konsultację po operacyjną z wynikiem badania MR C w tym problemem iż, w całym województwie Lubelskim szpitale wyczerpały limity prześwietleń Rezonansów Magnetycznych na bieszący rok o niema możliwości prawnej i teoretycznej przeprowadzenia konsultacji neurochirurgicznej w okresie zleconym z uwagi na brak badania MR kręgosłupa szumnego gdzie wystąpiły powikłania! Hańba oszuści, barbarzyńcy PiS!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA