REKLAMA

Nieoficjalnie: Joanna Kopcińska zostanie rzecznikiem rządu

  • Autor: PAP/JS
  • 18 grudnia 2017 15:36
Nieoficjalnie: Joanna Kopcińska zostanie rzecznikiem rządu Kopcińska do tej pory była wiceszefową sejmowej komisji zdrowia i zasiadała w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold. (fot.:youtube.com)

Posłanka PiS Joanna Kopcińska zostanie rzecznikiem rządu -  wynika ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii. Wcześniej funkcję rzecznika rządu pełnił Rafał Bochenek, który podał się do dymisji.

Przed tygodniem prezydent Andrzej Duda powołał rząd Mateusza Morawieckiego; b.premier Beata Szydło objęła w nim funkcję wicepremiera. Morawiecki pozostał ministrem rozwoju i finansów, nie zmienili się również pozostali ministrowie.

Morawiecki zapowiedział, że wraz z kierownictwem politycznym przygląda się pracy wszystkich ministrów, a z początkiem roku, na drugą część kadencji, zostaną zaproponowane pewne zmiany w rządzie.

Kopcińska do tej pory była wiceszefową sejmowej komisji zdrowia i zasiadała w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold.

W przeszłości Joanna Kopcińska (ur. 1967 r.) była przewodniczącą rady miejskiej w Łodzi, a od 2015 r. jest posłanką VIII kadencji. Z zawodu jest lekarzem, pracowała jako nauczyciel akademicki. Od października 2016 r. szefowa łódzkich struktur PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA