REKLAMA

Niesiołowski: Z PiS należy się zmierzyć na ulicach

  • Autor: GP
  • 13 kwietnia 2016 12:19
Niesiołowski: Z PiS należy się zmierzyć na ulicach Stefan Niesiołowski jest jednym z najbardziej krytycznych polityków opozycji. (fot.:facebook.com/s.niesiolowski)

• Stefan Niesiołowski nie chce rozmawiać z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości.
• Polityk podkreśla, że jedynym argumentem rozumianym przez PiS są protesty społeczne.

W ocenie, znanego z ostrego tonu wypowiedzi polityka PO Stefana Niesiołowskiego, PiS nie potrafi szukać kompromisu, a jedyne co dociera do przedstawicieli partii rządzących to uliczne protesty.

- Wielokrotnie politycy PiS mówili, że ich ustawa o Trybunale Konstytucyjnym jest zgodna z prawem - wytyka rządzącym polityk w wywiadzie dla Onet.pl. - Nie ma o czym mówić. Nie ma żadnej woli kompromisu. Z PiS należy się zmierzyć na ulicach. Tylko konfrontacja uliczna to jest jedyny język, który PiS rozumie - dodaje Niesiołowski.

Polityk PO komentuje też kandydaturę nowego prawnika na sędziego TK, którą zaproponowało PiS i uznaje jego kompetencje za nieistotne skoro jest on kandydatem formacji, którą tak ostro Niesiołowski atakuje.

Przeczytaj: Komenda policji ma nowego szefa

Zapytany o konsultacje, które Jarosław Kaczyński odbył z politykami opozycji, Niesiołowski kwituje: - Kaczyński nie chodził na spotkania prezydenta Komorowskiego, więc nie widzę powodu, by biegać do Kaczyńskiego na spotkania.

Niesiołowski kończy słowami: - PiS trzeba zniszczyć w tym sensie, że trzeba odebrać im władzę poprzez protesty społeczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA