REKLAMA

Nowacka i Petru przeciwni koalicji anty-PiS

  • Autor: AT
  • 15 października 2015 09:07
Nowacka i Petru przeciwni koalicji anty-PiS Koalicja anty-PiS nic nie da Polakom - twierdzi Petru (Ryszard Petru, fot.twitter.com)

Ryszard Petru i Barbara Nowacka stwierdzili, że jeśli ich formacje znajdą się w nowym Sejmie, utworzenie przez nie koalicji "anty-PiS" nie będzie najlepszym powyborczym rozwiązaniem.

To, że nie zgadzamy się z PiS, jest zbyt małą podstawą do tworzenia koalicji - mówiła w "Kropce nad i" Barbara Nowacka ze Zjednoczonej Lewicy. - Pytanie, co ta koalicja zaoferuje Polakom oprócz tego, że nie będzie PiS przy władzy - wtórował jej Ryszard Petru z Nowoczesnej.

Jak wyjaśniła Nowacka w "Kropce nad i" koalicja, żeby funkcjonować, musi być oparta na wspólnym programie, a tutaj między obiema partiami jest dużo różnic, szczególnie w polityce gospodarczej i społecznej. Jednocześnie przyznała, że z ewentualnymi scenariuszami dla nowego Sejmu trzeba poczekać na wynik wyborów parlamentarnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Bolek 2015-10-16 16:27:59
    Oczywiście, że nie będzie. Co to w ogóle za pomysł koalicja anty-PIS. Ja jestem za ludźmi, którzy nie wymyślają tylko działają. Swój głos kieruje w ręce Grzegorza Boguckiego z WarszawyREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA