REKLAMA

Nowoczesna: Paweł Rabiej wyznał, że jest gejem

 • Autor: GP
 • 19 września 2016 09:59
Nowoczesna: Paweł Rabiej wyznał, że jest gejem Paweł Rabiej jest członkiem zarządu Nowoczesnej. Rabiej na zdjęciu po prawej (fot.:facebook.com/pawelrabiej.official)

• Paweł Rabiej (Nowoczesna) wyznał w niedzielę (18 września), że jest gejem.
• Nie uważa, jakoby orientacja seksualna wpływała znacznie na jego tożsamość.

W programie Polsatu " Pociąg do polityki" w niedzielę (18 września) gościł działacz Nowoczesnej Paweł Rabiej. W czasie rozmowy zapytano go o wsparcie dla środowisk mniejszości seksualnych, odpowiedź zadziwiła obecnych w studio, bo była bardzo osobista.

- Jestem gejem - odpowiedział Rabiej spokojnie.- To jest jakiś element mojej tożsamości.

Polityk nie uważa, żeby jego orientacja seksualna była dominującym elementem jego życia.

Paweł Rabiej jest członkiem zarządu Nowoczesnej, działa na Mazowszu. Ostatnio był mocno zaangażowany w działania partii wobec ratusza Warszawy i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Prezentował argumenty Nowoczesnej dotyczące odwołania prezydent stolicy po wybuchu afery reprywatyzacyjnej.

W roku 1993 był współautorem dwóch publikacji książkowych.

Zawodowo, nim wstąpił na drogę polityczną, był dziennikarzem i publicystą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • pani_w_okularach 2016-09-20 10:33:05
  ja też tak nie uważam, nikomu w majki zaglądać nie mam zamiaru, ma być merytorycznie i tyle, merytoryczniej niż teraz panie Rabiej
 • bat 2016-09-19 19:48:20
  Czy to jest jakiś sygnał, że od teraz mam Panu inaczej rękę na powitanie podawać? Dla ludzi na poziomie ta informacja jest bez znaczenia, no chyba, że Pana to jakoś "uwierało" i teraz czuje się Pan lepiej, zaś "parapety" i tak nimi zostaną. Tak czy inaczej "njus" to to nie jest chyba, że o odwagę chodzi. Pozdrawiam :)
 • Ryś 2016-09-19 13:41:34
  Zapomniał jeszcze wyznać czy jest pasywny czy aktywny... Skoro już informuje ludzi o swoich zamiłowaniach to powinien uzupełnić swoje "wyznanie"...
 • artamator 2016-09-19 12:50:18
  Kultura masowa, władza oraz polityka równa się deprawacja.
 • Olga_24 2016-09-19 10:22:33
  hahaaha Ale co nas obchodzą upodobania seksualne tego człowieka? Mamy mu współczuć czy gratulować? Czy może bić pokłony gdy będzie nas mijał na ulicy? Po co on nas informuje o tym?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA