REKLAMA

Nowoczesna: Wszyscy ministrowie powinni zostać wyrzuceni z rządu

  • Autor: aw/PAP
  • 23 października 2017 15:46
Nowoczesna: Wszyscy ministrowie powinni zostać wyrzuceni z rządu Adam Szłapka (fot. facebook/Adam Szłapka)

Wszyscy ministrowie, na czele z premier Beatą Szydło, powinni zostać wyrzuceni z rządu. Oni wywołują politowanie i śmiech - ocenił poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. W jego ocenie, prezes PiS Jarosław Kaczyński powinien "przestać się bać" i stanąć na czele rządu.

W poniedziałek (23 października) tygodnik "Sieci prawdy" napisał, że premier Beata Szydło "leci ze stanowiska". Według gazety, nowym premierem ma zostać prezes PiS Jarosław Kaczyński; do rekonstrukcji rządu ma dojść w listopadzie.

Szłapka pytany na konferencji prasowej w Sejmie o kwestię ewentualnej rekonstrukcji rządu, powiedział: "Kiedy pytają mnie, do czego nadaje się ten rząd, odpowiadam - do zaorania".

"Jeżeli PiS chce naprawdę zrobić rekonstrukcję rządu, to wszyscy (ministrowie) powinni zostać wyrzuceni (z rządu), z panią premier Szydło na czele" - oświadczył poseł Nowoczesnej. Zaapelował też do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby "przestał się bać, zaczął traktować państwo poważnie" i stanął na czele rządu.

Zdaniem Szłapki, każde nazwisko ministra rządu PiS wywołuje "politowanie, złość, czy śmiech". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • qwert 2017-10-24 09:29:43
    a do czego nadaje się szłapka? jest przydatny kurze do grzebania w kurzym gównie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA