REKLAMA

Nowy James Bond: Ośmiorniczki przeraziły Sikorskiego

  • Autor: AT
  • 06 listopada 2015 08:35
Nowy James Bond: Ośmiorniczki przeraziły Sikorskiego Radosław Sikorski obejrzał nową część przygód Jamesa Bonda (Screen z trailera filmu "Spectre", fot.youtube.com)

Ośmiorniczki prześladują Radosława Sikorskiego. Tym razem zaskoczyły go podczas seansu nowej części przygód Jamesa Bonda.


Radosław Sikorski obejrzał wczoraj wieczorem (5 listopad) nową część przygód Jamesa Bonda. Po seansie kolejny raz odniósł się na Twitterze do słynnych ośmiorniczek, o których głośno zrobiło się tuż po przegranych przez PO wyborach parlamentarnych, kiedy to stwierdził, że "jedzenie kolacji na koszt podatnika jest częścią pracy ministra".

 

fot.twitter.com

Najwyraźniej byłego szefa MSZ i marszałka Sejmu ośmiorniczki ciągle prześladują. Tym razem były minister spraw zagranicznych w żartobliwym tonie stwierdził, że "w nowym Bondzie ośmiorniczki to symbol globalnego zła".

 

fot.twitter.com

Odniósł się tym samym kolejny raz do słów rzecznika rządu Ewy Kopacz, który po wyborach stwierdził, że "przegrane wybory to kwestia złego stylu, który w PO w pewnym momencie się pojawił, którego symbolem stały się te ośmiorniczki".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • jambalaya 2015-11-06 11:11:25
    Cytowanie Sikorskiego pozostawiłbym kabaretom. Poważne media powinny trzymać się od tego człowieka jak najdalej w swoim własnym, dobrzej pojętym interesie...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA