REKLAMA

Oficjalne wyniki, Jarosław Wałęsa: Wynik PO jest dobry!

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 26 października 2015 22:58
Oficjalne wyniki, Jarosław Wałęsa: Wynik PO jest dobry! "Wynik Platformy jest dobry, jeżeli weźmie się pod uwagę najdłuższy okres rządów w historii wolnej Polski" fot. mat. pras.

Jarosław Wałęsa, poseł do Parlamentu Europejskiego, komentuje wynik wyborczy Platformy Obywatelskiej. Jak twierdzi, nie jest nim ani zaskoczony, ani rozczarowany.

Zgodnie z oficjalnymi danymi Państwowej Komisji Wyborczej Platforma Obywatelska uzyskała poparcie w wysokości 24,09 proc. Wynik partii dla Parlamentarny.pl komentuje Jarosław Wałęsa, poseł PO do Parlamentu Europejskiego.

 – Od wyborów prezydenckich, sondażowo wygrywał PiS, więc trudno przyjąć ten wynik ze zdziwieniem, jednak żadna przegrana nie jest przyjemna. Wynik Platformy jest dobry, jeżeli weźmie się pod uwagę najdłuższy okres rządów w historii wolnej Polski. Podczas najbliższych miesięcy i lat najważniejsze będzie, żeby Platforma była konstruktywną opozycją stojącą na straży ładu i demokracji w kraju – mówi Jarosław Wałęsa.

Na pytanie, czy osobiście jest rozczarowany wynikiem partii, odpowiada, że mieści się on w granicach jego przewidywań. – Oczekiwałem, że wynik będzie na poziomie 25 proc., jest trochę niższy, ale mieści się w granicy moich przewidywań – dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Polska się przebudziła! 2016-06-01 18:28:40
    Gratuluję! Piękne posunięcie polityczne, Platforma Obywatelska eksponuje kandydatów do europarlamentu zaś przestępcy PSL-PiS zajmują się dalszą destabilizacją kraju i niszczenia Konstytucji RP.
  • Bolek 2016-06-01 17:46:39
    "TW-BOLEK"!!!!!! Sprzedajna SZMATA KOMUNISTYCZNA!!! Przez bolka "MAMY WOLNOŚĆ" w stylu ROSJI!!! dalej KOMUCH RZĄDZĄ i mają wszystko a Naród nawet nie ma PRACY ,by UCZCIWIE i GODNIE ŻYĆ!!! WSTYDŻ SIĘ I ZRÓB COŚ DLA POLSKI!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA