REKLAMA

Ogórek: Kibicuję obecnemu rządowi

  • Autor: bad
  • 12 sierpnia 2016 10:22
Ogórek: Kibicuję obecnemu rządowi Magdalena Ogórek chwali prezydenturę Dudy. Fot. facebook.com

– Kibicuję obecnemu rządowi. Widzę tam dużo postulatów zbieżnych z moim programem wyborczym sprzed roku oraz upatruję w tym szansę dla Polski – mówi Magdalena Ogórek, była kandydatka na prezydenta z ramienia SLD.

Zdaniem Ogórek „prezydentura Andrzeja Dudy to dobra prezydentura, a opozycja nie potrafi znaleźć żadnych merytorycznych argumentów przeciwko prezydentowi”.

- Przez prawie rok opozycja nie potrafiła sformułować kontry do programu Morawieckiego – zauważyła Magdalena Ogórek w TVP Info.

Polityk SLD dodaje, że temat Trybunału Konstytucyjnego to temat zastępczy, szczególnie dla opozycji, która go rozdmuchuje. Jej zdaniem pat w sprawie Trybunału skończy się wtedy, kiedy skończy się kadencja prezesa Rzeplińskiego.

Ogórek chwali Grzegorza Schetynę uważając, że to zręczny gracz i bardzo dobry polityk.

- Jego zachowanie w tym momencie jest naturalne. Stara się on uporządkować sytuację we własnej partii – powiedziała. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • marchewka 2016-08-12 11:37:08
    Pani Ogórek mówi mądrze, tylko moim zdaniem, wypowiedzi dot. Grzegorza Schetyny, są całkowicie chybione. To przecież on, jest autorem "opozycji totalnej", która nic konkretnego nie czyni a tylko miesza, buntuje i spala paliwo, którego zabraknie podczas kolejnych wyborów parlamentarnych.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA