REKLAMA

Ordery dla zasłużonych na rzecz rozwoju JST: Andrzej Duda wręczył odznaczenia samorządowcom

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl (Michał Nowak)/AT
  • 31 maja 2016 13:51
Ordery dla zasłużonych na rzecz rozwoju JST: Andrzej Duda wręczył odznaczenia samorządowcom Prezydent Andrzej Duda nadał ordery osobom zasłużonym na rzecz rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego w Polsce (fot. Kancelaria Prezydenta)

• We wtorek (31 maja) prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe dla przedstawicieli samorządu. Pierwszy raz w historii odznaczenia dostało tyle samo skarbników co prezydentów miast.
• Uroczystość w pałacu prezydenckim odbyła się z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.
• Prezydent podkreślał, że samorząd to nie praca, ale służba społecznościom lokalnym.

Prezydent Andrzej Duda nadał ordery osobom zasłużonym na rzecz rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego w Polsce. Uroczystości odbyły się w Pałacu Prezydenckim z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

- Bardzo się cieszę z tego spotkania i tej uroczystości. Troszeczkę spóźnionej w stosunku do święta, ale mam nadzieję że państwo mi wybaczą - mówił prezydent Andrzej Duda. - Nie mam wątpliwości, że te odznaczenia są należne za pracę dla społeczności lokalnej i regionalnej, ale także dla naszej pięknej Rzeczypospolitej, aby się rozwijała, także poprzez rozwój lokalny w gminach, miastach, powiatach i województwach - dodał.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA