REKLAMA

Ostro o Ewie Kopacz: "To było żenujące odejście"

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 12 listopada 2015 15:55
 Ostro o Ewie Kopacz: "To było żenujące odejście" - Mieliśmy dwa wystąpienia państwowców oraz wystąpienie gorliwego lidera partyjnego - uważa poseł PiS (fot. mat. pras.)

Jarosław Sellin, poseł PiS, komentuje dla Parlamentarny.pl wystąpienie Ewy Kopacz. - To było żenujące odejście, myślę, że to jest dobra puenta do stylu rządzenia – uważa.

Ewa Kopacz złożyła dzisiaj swoją dymisję. Na zakończenie rządów, wygłosiła pełne emocji przemówienie. Były podziękowania, życzenia i przestrogi. - To był wielki honor – mówiła. - Chcę nowej władzy życzyć sukcesu, bo od was zależy przyszłość Polaków – dodawała. - Na koniec dodam coś, co będzie przestrogą dla PiS i pocieszeniem dla wielu Polaków – każda władza przemija – podsumowała swoje wystąpienie.

Przemowa odchodzącej premier wzbudziła sporo emocji. – Chciałbym się przede wszystkim dowiedzieć o copyright tego wystąpienia, bo podejrzewam Michała Kamińskiego, aczkolwiek dowodów nie mam. To było żenujące odejście, myślę, że to jest dobra puenta do stylu rządzenia – komentuje dla Parlamentarny.pl Jarosław Sellin, poseł PiS.

Jak twierdzi, wystąpienie było przepełnione agresją, a na tle wystąpień prezydenta Andrzeja Dudy oraz marszałka seniora Kornela Morawieckiego, wypadło bardzo źle. – Mieliśmy dwa wystąpienia państwowców oraz wystąpienie gorliwego lidera partyjnego, na tym te różnice polegały – mówi poseł.

Krytycznie o Ewie Kopacz wypowiadają się także niezależni eksperci.

Twitter

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Platforma w kierunku dna 2015-11-13 15:47:30
  Do Jesteśmy z Panią: Żenujące Ewa Kopacz z kandydowania na szefa partii skapitulowała, Platforma Obywatelska w ślad za partią Janusza Palikota jej sprzymierzeńca słusznie dno obrała!
 • Polak 2015-11-13 09:41:45
  Dawno dawno temu Polska byla wielkim i silnym panstwem "od morza do morza" wic co sie stalo ze przestala byc? Ano jak zaczelo sie polskie piekielko (Targowice,Reytany itp) gdzie Ojczyzna poszla na bok a gore wziely partykularne interesy okreslonych grup to "nic ino brac" bo durne Polaczki jak zwykle sie kloca o : "czyja Polska jest najmojsza" i tak kontynuujemy od stuleci swoj sen o potedze drac koty i patrzac jak Polska staje sie coraz mniejsza. Wstyd i hanba waszmosci!!!!!
 • Jesteśmy z Panią 2015-11-13 08:31:38
  Wystąpienie Pani Ewy Kopacz jako obecnej opozycji w parlamencie było zgodne z oczekiwaniami Polskiego społeczeństwa. Solidaryzując się z Ewą poczekamy do grudnia, jako prezesa partii zjednoczenie się pod sztandarami Platformy Obywatelskiej, zahamowując jej dalszy rozpad co zostało odebrane po głodowaniu ich członków 12.11.2015roku ( zasady etyki,norm przyzwoitości i ogólnych zasad-żona jest tyko jedna,ślub kościelny bierze się raz w życiu-Donald Tusk oddał przywództwo z honorem Pani Ewie Kopacz) opozycja silna lecz z godnością i honorem!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA