REKLAMA

Partia KORWiN prezentuje krakowską listę kandydatów

  • Autor: WGK
  • 18 września 2015 13:49
Partia KORWiN prezentuje krakowską listę kandydatów Konrad Berkowicz ujawnił krakowska listę kandydatów

Konrad Berkowicz, lider listy wyborczej Partii KORWiN w Krakowie zaprezentował wszystkich kandydatów z lokalnego okręgu.

Kandydat na posła z ramienia partii Janusza Korwina-Mikkego przedstawił pozostałych kandydatów do Sejmu. Jak pisze Gazeta Wyborcza w Krakowie, to m.in. przedsiębiorcy i prezenterka telewizyjna.

Dodatkowo Konrad Berkowicz odniósł się do problemu uchodźców, tematu chętnie poruszanego przez partię mieniącą się jako konserwatywno-liberalna. – Ludzie, którzy napływają do Europy, to nie są imigranci, ale muzułmańska armia, która wykorzystuje kobiety i dzieci do własnych celów – uznał Berkowicz nie podając jednak źródeł tych rewelacji.

Jego zdaniem głównym celem kandydatów partii KORWiN jest zwiększenie wolności Polaków w różnych sferach życia. - Wiemy, że w prawie gospodarczym brakuje wolności, jest za dużo biurokracji, w służbie zdrowia jest za mało zdrowego rozsądku, ograniczana jest wolność pacjentów i lekarzy - uważa Berkowicz zgodnie z linią partii.

Krakowska Gazeta Wyborcza podkreśla, że sprawdziły się przewidywania dotyczące znanego lekarza kandydującego z ramienia partii. To Radosław Czosnowski, ordynator jednego z oddziałów nowotarskiego Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego, który znalazł się na trzecim miejscu na liście po Konradzie Berkowiczu i Patryku Wącławskim.

Za podium znaleźli się inni kandydaci jak Patryk Wącławski – programista, Sylwia Studniarz - prezenterka telewizyjna, Mikołaj Janus – student, Grzegorz Król – przedsiębiorca i radny dzielnicy miasta Krakowa, a także inni kandydaci, którzy na co dzień pracują jako analityk giełdowy, księgowa, koordynator rejsów (prawdopodobnie po Wiśle), prawnik, przedsiębiorca, filolog języka francuskiego, fotograf, koordynator obsługi lotniskowej, handlowiec, sprzedawca, menedżer klubu muzycznego, programista (kilka osób), technik bezpieczeństwa i higieny pracy, fryzjer  i radca prawny.

Takich kandydatów zdołała w Krakowie zebrać Partia KORWiN.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA