REKLAMA

Partia KORWiN wzbogaciła się o nowego posła

  • Autor: WGK
  • 14 września 2015 17:32

Tomasz Górski, nowy poseł z ramienia Partii KORWiN został przedstawiony podczas poniedziałkowej konferencji ugrupowania pod Okręgową Komisją Wyborczą w Warszawie. Tym samym stan mandatów partii zwiększył się o sto procent. Obok Tomasza Górskiego posłem KORWiN-a jest Przemysław Wipler.

Na Facebooku Janusz Korwin-Mikke napisał: „zgłaszają się do nas posłowie, trwają rozmowy, poseł Tomasz Górski jest pierwszy. Z wielką przyjemnością witamy człowieka, który docenił wreszcie, że Partia KORWiN jest jedyną, która walczy o suwerenność Rzeczpospolitej, walczy o to, żebyśmy żyli w normalnym kraju. Poseł Górski głosował przeciwko wielu wariactwom obecnego rządu, więc mamy nadzieję, że u nas będzie mógł się wykazać”.

Przemysław Wipler dodał, że w najbliższych dniach ugrupowanie zaprezentuje innych parlamentarzystów dołączających do partii. Jak stwierdził podczas konferencji „Jesteśmy na finiszu tego ważnego etapu kampanii, jakim jest rejestracja list. Dzisiaj wszystkie okręgi Partii KORWiN zostały bądź zostaną zgłoszone. Listy Partii KORWiN będą w całym kraju, będziemy mieli prawie 920 kandydatów. W tej kampanii będziemy bardzo silnie i ostro mówili: „nie” planom, by do Polski przymusowo, wbrew woli tych ludzi, ściągnąć tysiące imigrantów. Imigrantów, których jak się okazuje, już nie chce Austria, nie chcą Niemcy, ponieważ te kraje zamknęły granice. Partia KORWiN ma najbardziej wyrazistą, jasną postawę w tej sprawie ze wszystkich formacji politycznych w Polsce”.

Tomasz Górski należał do nieistniejącego już Przymierza Prawicy, później przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości. W wyborach w 2005 r. zdobył mandat poselski. Do Sejmu dostał się także w wyborach w latach 2007 i 2011. W 2009 bez sukcesu kandydował do Parlamentu Europejskiego. W roku 2012 przeszedł z PiS-u do Solidarnej Polski, z członkostwa w której zrezygnował w 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA