REKLAMA

Patryk Jaki: Nie chcę zrzec się mandatu poselskiego

  • Autor: PAP/AT
  • 14 marca 2018 09:02
Patryk Jaki: Nie chcę zrzec się mandatu poselskiego Wiceminister zaznaczył, że nie chce kandydować na prezydenta Warszawy (Patryk Jaki, fot.facebook.com/PatrykJaki)

Nie chcę być kandydatem na wiceprezydenta Warszawy. Nie chcę się zrzec mandatu poselskiego, który pochodzi od ludzi i jest dla mnie najcenniejszy - powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

"Jeżeli chodzi o moją kandydaturę - dalej powiedziałem, że jak sondaże wskażą, że jestem osobą, która ma szanse powalczyć o Warszawę, to wtedy partia ma podjąć decyzję pozytywną" - powiedział Jaki, pytany w TVN24 o spotkanie m.in. kierownictwa PiS dot. wyborów samorządowych. Jak zaznaczył, "wtedy nie wyklucza startu" w wyborach na prezydenta stolicy.

Czytaj też: Zjednoczona Prawica. Czterech kandydatów do walki o fotel prezydenta Warszawy

Wiceminister Jaki był pytany, czy nie zmalały szanse marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego na kandydowanie na prezydenta stolicy. "To jest zawsze decyzja partii" - odparł.

Jaki odpowiadał też na pytanie, czy szef kancelarii premiera Michał Dworczyk byłby dobrym kandydatem. "Też uważam, że byłby to dobry kandydat. Ma wiele zalet i jeżeli będzie kandydatem prawicy może liczyć na moje wsparcie" - zadeklarował.

Kolejny raz poinformował, że nie chce być kandydatem na wiceprezydenta Warszawy. "Nie chcę się zrzec mandatu poselskiego, który pochodzi od ludzi i jest dla mnie najcenniejszy" - powiedział Jaki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • WoWa 2018-03-14 12:09:07
    No i mandat Posła chroni a to jest ważne.
  • :-) 2018-03-14 10:08:09
    Powiedz lepiej prawdę robaczku - że nie masz najmniejszych szans aby zostać wybranym w środowisku ludzi światłych i rozumiejących otaczającą ich rzeczywistość, jakimi są Warszawiacy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA