REKLAMA

Paweł Kobyliński dołączył do prezydium klubu Nowoczesnej

  • Autor: PAP/JS
  • 10 stycznia 2018 19:56
Paweł Kobyliński dołączył do prezydium klubu Nowoczesnej Kobyliński w prezydium klubu Nowoczesnej zajął miejsce posłanki Moniki Rosy (fot. Facebook Paweł Kobyliński)

Poseł Paweł Kobyliński dołączył do prezydium klubu Nowoczesnej; zajął w nim miejsce posłanki Moniki Rosy - poinformowała rzeczniczka partii Paulina Hennig-Kloska.

W skład prezydium klubu Nowoczesnej wchodzą obecnie: przewodnicząca Kamila Gasiuk-Pihowicz, wiceprzewodniczący: rzeczniczka partii Paulina Hennig-Kloska oraz poseł Piotr Misiło, sekretarz klubu Krzysztof Truskolaski, wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak oraz posłowie Marek Sowa, Mirosław Suchoń oraz Paweł Kobyliński.

Kobyliński w prezydium klubu Nowoczesnej zajął miejsce posłanki Moniki Rosy, w związku z zasadą, według której politycy Nowoczesnej nie łączą wewnątrzpartyjnych funkcji. Rosa, wchodząc w połowie grudnia do zarządu Nowoczesnej, pożegnała się z członkostwem w prezydium klubu.

We wtorek (9 stycznia) Kamila Gasiuk-Pihowicz została wybrana nową przewodniczącą klubu Nowoczesnej; zastąpiła na tym stanowisku szefową partii Katarzynę Lubnauer.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA