REKLAMA

Paweł Kobyliński w klubie Nowoczesnej

  • Autor: PAP
  • 23 grudnia 2015 12:48
Paweł Kobyliński w klubie Nowoczesnej Paweł Kobyliński (fot. Facebook)

Paweł Kobyliński, który w październikowych wyborach parlamentarnych wszedł do Sejmu z list Ruchu Kukiz'15, wstąpił do klubu Nowoczesnej - poinformował w środę 23 grudnia przewodniczący tego klubu Ryszard Petru.

"Wczoraj wieczorem przyjęliśmy do naszego klubu posła, który do niedawna był w klubie Kukiz'15 Pawła Kobylińskiego" - powiedział dziennikarzom Petru.

Jak mówił, głównym argumentem dla Kobylińskiego "było to, że jest mu duszno w klubie Kukiz'15". "Wielokrotnie głosował tak jak my" - podkreślił.

Klub Nowoczesnej liczy obecnie 29 posłów.

Petru nie wykluczył, że do jego klubu dołączą inni posłowie. "Ale nie będzie to bicie rekordów. Szukamy osób, które pasują do nas, są podobne w sposobie myślenia" - dodał.

W poniedziałek Kobyliński złożył rezygnację z członkostwa w klubie Kukiz'15. Jak tłumaczył rzecznik klubu Jakub Kulesza, powodem były niejasności w oświadczeniu majątkowym Kobylińskiego.

Kobyliński powiedział PAP, że zarzuty dotyczące jego oświadczenia majątkowego są "wyssane z palca", a jego rezygnacja z członkostwa w klubie Kukiz'15 wynika tylko z powodów merytorycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA