REKLAMA

Paweł Kukiz chwali się, że miesiąc nie pali papierosów

  • Autor: GP
  • 15 listopada 2016 09:56
Paweł Kukiz chwali się, że miesiąc nie pali papierosów Paweł Kukiz nie pali papierosów, już miesiąc. (fot.:youtube.com)

• W rocznicę wprowadzenia w Polsce zakazu palenia w miejscach publicznych Paweł Kukiz pochwalił się, że udało mu się przerwać palenie.
• Poseł nie pali już miesiąc.

Poseł Paweł Kukiz we wtorek (15 listopada) pochwalił się, że od miesiąca udało mu się wytrwać w postanowieniu antynikotynowym. Tę wzmiankę z życia osobistego Kukiz ujawnił na Facebooku.

- 15 listopada 2010 roku wprowadzono w Polsce zakaz palenia w miejscach publicznych - można było przeczytać na stronie posła i lidera formacji Kukiz'15 na portalu społecznościowym. - Przy okazji - już miesiąc udaje mi się nie palić! :-) Dobrego Dnia! - kończy krótki wpis poseł.

Ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych definiuje, że w Polsce nie można palić tytoniu m.in. w szpitalach i innych placówkach leczniczych, w placówkach oświaty (szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe), w obiektach kultury (muzea, teatry itp.), w lokalach gastronomicznych i w transporcie publicznym.

Wprowadzeniu ustawy sześć lat temu towarzyszyły protesty np. właścicieli małej gastronomii. Upływ czasu pokazał, że ich obawy były przesadzone.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA