REKLAMA

Paweł Kukiz do PiS i Jacka Kurskiego: Pycha kroczy przed upadkiem

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 06 czerwca 2016 13:42
Paweł Kukiz do PiS i Jacka Kurskiego: Pycha kroczy przed upadkiem Jacek Kurski podczas Opola 2016 (fot. youtube.com)

• Okrzyki i gwizdy przywitały Jacka Kurskiego, szefa TVP, gdy wyszedł na scenę amfiteatru, aby wręczyć nagrodę dla zwycięzcy koncertu Złote Opole, podczas którego wybierano największy hit w historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
• Zdaniem Kurskiego tak wyraża się aplauz w wielu krajach.
• Paweł Kukiz uznał słowa prezesa TVP za "symbol arogancji, bufonady i pychy".

Jacek Kurski od razu postanowił odnieść się do tak nieprzychylnego powitania. - Szanowni państwo, w wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców w Opolu. Witam państwa bardzo serdecznie - powiedział prezes TVP.

Słowa szefa TVP skomentował na swoim profilu w mediach społecznościowych Paweł Kukiz. Twierdzi, że są one "symbolem arogancji, bufonady i pychy".

"Symbol arogancji, bufonady i pychy, która niestety w bardzo krótkim czasie opanowała ogromną część aparatu PiS został przez opolską publiczność zmiażdżony. Całą. Od lewej do prawej strony.
Niech to będzie dla Pańskiej partii przestrogą. Ja - przysięgam- z całego serca WSZYSTKIM Polakom życzę dobrej zmiany. Ale sami i w taki sposób jak to robicie z naszą WSPÓLNĄ a absolutnie dziś przez Was zawłaszczoną telewizją (tzw."publiczną") nigdy Wam się nie uda. Pogrzebiecie nadzieje. Raz jeszcze przysięgam, że mówię to wszystko w dobrej wierze. Jednak z dnia na dzień jest jej coraz mniej. Pycha kroczy przed upadkiem. PO kilkanaście (chyba lat - przyp. red.) dochodziło do "odlotu". Waszej partii udało się osiągnąć szczytowy poziom ich arogancji w ciągu kilku tygodni od wygranych wyborów..." - napisał.

Wczorajsze wydarzenie aktywnie komentują także internauci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Franek 2016-06-08 17:09:45
  I kto to MÓWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUKIZ TY SIĘ OGARNIJ I NIE PRZYBIJAJ "PIĄTKI"ŻE ZDRAJCAMI I SPRZEDAWCZYKAMI POLSKI!!! SPRZEDAWCZYKAMI
 • oświececię 2016-06-07 19:08:10
  Do martin: tu masz plan naprawy polski i ustawy Kukiz'15 - Potrafisz Polsko! - Oficjalny serwis Kukiz`15 pis żadnej nie poparł a ludziom nawet nie chce się wejść na oficjalną stronę klubu.
 • żydy i złodzieje ! 2016-06-06 20:27:02
  Zdanie innych się nie liczy, PiS musi napchać sobie kieszenie. Za trzy lata pomyślą resztki rzucić psom i suczkom zwanym Polskim społeczeństwem na odpchlenie!
 • martin 2016-06-06 15:59:24
  Paweł Kukiz. Twierdzi, że są one "symbolem arogancji, bufonady i pychy Kukiz wie co mówi gdyż sam padl ofiarom swej pychy i zarozumialstwa , pijaństwa narkotyków , dzisiaj chce uchodzić za apostoła i pouczać wszystkich , gdzie jest jego program naprawy Polski ? gdzie jego honor i walka za Ojczyznę , to on Kukiz zadaje się z donosicielami , kapusiami szkodzącym Polsce , czy nie widzi ze jego kolesie z ""nowoczesnej ""i POpaprancow chcą wywołać rewoltę i wojnę domowa ???Niech nie rżnie głupa i zacznie walczyć o Polskę z donosicielami i sabotażystami.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA