REKLAMA

Paweł Kukiz: Nie jesteśmy przystawką PiS

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 16 sierpnia 2016 12:20
Paweł Kukiz: Nie jesteśmy przystawką PiS Zdaniem Pawła Kukiza, gdyby dzisiaj zabrakło Kaczyńskiego to cała "polska prawica posypałaby się jak domek z kart". (fot.:twitter.com/Kukiz15)

- Gdybym był zainteresowany dobrą zmianą w takiej formie, jaka była prezentowana w kampanii wyborczej PiS, to po prostu pomagałbym PiS - mówi otwarcie Paweł Kukiz.

Lider ruchu Kukiz'15 w wywiadzie dla "Wprost" stanowczo zaprzeczył pojawiającym się informacjom, jakoby formacja, którą kieruje, była "przystawką" PiS.

- Gdybym był zainteresowany dobrą zmianą w takiej formie, jaka była prezentowana w kampanii wyborczej PiS, to po prostu pomagałbym PiS. Ale ja poszedłem na wojnę z systemem, z partiokracją, którą PiS współtworzy. Z systemem, gdzie priorytetem jest interes partii politycznych i powiązanych z nimi grup interesu, a nie interes obywatelski - mówił.

Czytaj też: Ziobro: Są afery większe niż Amber Gold

Wyraził także poparcie dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

- Bardzo mocno różnimy się w spojrzeniu na gospodarkę, ale za to ogromnie cenię u niego skuteczność, cierpliwość i konsekwencję. Bardzo szanuję jego przywiązanie do tradycji, patriotyzm, politykę historyczną - zapewnił lider Kukiz'15.

Jego zdaniem, gdyby dzisiaj zabrakło Kaczyńskiego, to cała "polska prawica posypałaby się jak domek z kart".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • san80 2016-08-17 07:11:44
    KTO;to Kukis to slaby piosenkarz a co do polityki to wyglada jak nacipany ciagle plecie glupotyREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA