REKLAMA

Paweł Kukiz o Wałęsie: To butny, zakochany w sobie człowiek

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 01 marca 2016 09:37
Paweł Kukiz o Wałęsie: To butny, zakochany w sobie człowiek Kukiz o Wałęsie: "Swoją pychą zniszczył potencjalną wielkość" (fot. ruchkukiza.pl)

"Ja patrzę na niego jako na człowieka, który jest ogromnie butnym, zakochanym w sobie człowiekiem. Patrzę na niego jako na człowieka, który tą swoją pychą absolutnie zniszczył potencjalną wielkość" - mówił o Lechu Wałęsie Paweł Kukiz, który był gościem Kontrwywiadu RMF FM.

Paweł Kukiz na antenie RMF FM komentował sprawę ujawnienia przez IPN teczek TW "Bolek". Jak stwierdził, chciałby, żeby ta sprawa została dokładnie wyjaśniona.

- Wolałbym, żeby to wszystko zostało wcześniej dokładnie zbadane przez IPN, przez prokuraturę. Troszeczkę przede wszystkim ta cała sytuacja z Wałęsą powoduje, że tak ważne sprawy jak etos "Solidarności" zaczynają się zamieniać w takie tematy, jak nie wiem, legalizacja marihuany czy sprawa in vitro, czyli takie, które mają przykryć takie zasadnicze, najważniejsze dla państwa na dzień dzisiejszy sprawy - mówił.

Pytany o to, jak postrzega Lecha Wałęsę, powiedział:

- Ja patrzę na niego jako na człowieka, który jest ogromnie butnym, zakochanym w sobie człowiekiem. "Ja zmieniłem", "Ja wyzwoliłem", "Ja zdobyłem" itd. Patrzę na niego jako na człowieka, który tą swoją pychą absolutnie zniszczył potencjalną wielkość. Dla mnie już dawno zniszczył - bez względu na to, czy on był "Bolkiem", czy nie był "Bolkiem", ta pycha jest porażająca.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • sara 2016-03-06 16:15:27
  Do kal: Treśc tego komentarza jest ,jakby go pisał sam Wałęsa!!
 • Wykluczony 2016-03-01 18:37:02
  Z wielkim zażenowaniem od lat patrzę i słucham tego człowieczka . Największe jego przymioty : 1 - Kosmiczna Pycha , 2 - Kosmiczna Bezczelność , 3 - Kosmiczne Chamstwo , 4 - Kosmiczna Arogancja , 5 - Kosmiczna nienawiść do ludzi , 6 - Kosmiczne Zadufanie , 7 - Kosmiczne Kłamstwa , 8 - Kosmiczna nie.........ść itd. W moi domu mówiono , że ludzie MĄDRZY INTELEKTUALNIE SĄ WYCISZENI , A KAŻDE SŁOWO JEST GODNE UWAGI . Te zdanie na pewno potwierdzą psychylogowie. Oszuści , kłamcy boją się pytań stąd arogancja , wrzask , krzyk!
 • Piter 2016-03-01 11:55:16
  On ciągle mówi ja wywalczyłem , ja zwyciężyłem, ja , ja , ja a czy on zapomniał już o ludziach którzy walczyli podczas strajków ,którzy zapłacili największą cenę a później podczas wyborów głosowali na niego. Wielu z nich jest teraz nikim a on moim zdaniem dzięki nim właśnie nazywa siebie wielkim bohaterem-historia go osądzi a prawda wyjdzie na jaw-poczekajmy spokojnie
 • kal 2016-03-01 10:24:51
  Panie Kukiz wstydź się Pan za takie słowa! Teraz się wychylasz i krytykujesz.?? gdzie byłeś wtedy gdy trzeba było mieć odwagę i zaparcie żeby walczyć z komuną.
 • kurdupel z 3 kotami 2016-03-01 10:23:33
  to prawda, prawie każdy człowiek ma kilka twarzy, tylko dlaczego p.Wałęsa dzieli Naród, po co nam wojna, a też nie jest wysoki - więc wg Krzywonos to kurdupelREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA