REKLAMA

Paweł Kukiz: Powiem wam jedno, kapusie platformiane - Hańba Wam!

 • Autor: PAP/JS
 • 15 listopada 2017 21:12
Paweł Kukiz: Powiem wam jedno, kapusie platformiane - Hańba Wam! Paweł Kukiz dodał, że choć uważa, "że PiS przekroczył granice arogancji, pychy i chciwości", PO powie jedno "kapusie platformiane. Hańba Wam!"(fot.pixabay.com)

Powiem wam jedno, kapusie platformiane - Hańba Wam! Sprawy polskie załatwia się w Polsce; skoro nie potraficie - won z Polski - napisał na Facebooku lider klubu Kukiz '15 Paweł Kukiz, odnosząc się do przyjętej przez Parlament Europejski rezolucji wobec Polski.

PE przyjął rezolucję wzywającą polski rząd do przestrzegania postanowień dotyczących praworządności. W dokumencie znalazł się też apel PE do polskiego rządu, by potępił "ksenofobiczny i faszystowski" Marsz Niepodległości.

Odnosząc się do wydarzeń w PE, lider klubu Kukiz'15 Paweł Kukiz, napisał na Facebooku: "Nowoczesna Platforma może mówić o sukcesie. Dwa lata ciężkiej pracy przy szkalowaniu Polski nie poszło na marne".

"O ile zgadzam się, że PiS siermiężnie i bezpardonowo zawłaszcza Państwo, dąży do władzy autorytarnej i wycina absolutnie wszystko co niepisowskie, to nigdy nie pogodzę się z targowickim sposobem załatwiania problemu. Nigdy nie zgodzę się na donosicielstwo i żądania bratniej pomocy od obcych Państw - czy to w postaci rezolucji czy czołgów" - kontynuował.

"Mieliście, zdrajcy i kapusie z PO, osiem lat aby wprowadzić takie zmiany ustrojowe, które uniemożliwiłby autorytarne metody sprawowania władzy. Mieliście osiem lat, żeby np. stworzyć ustawę o obligatoryjnym referendum dla władz, która to instytucja uniemożliwiłaby PiSowi władzę absolutną. Ale Wam pasował taki System! Bo wierzyliście, że ten święty Grall, ta bolszewicka Konstytucja z 1997, która zwycięskiej partii daje władzę bezgraniczną, będzie na wieki należeć do Was. Że na wieki rządzić będziecie. Nie robiąc nic w kwestii zmiany ustroju zajechaliście siebie i nas - Obywateli" - podkreślił Kukiz.

Dodał, że choć uważa, "że PiS przekroczył granice arogancji, pychy i chciwości", PO powie jedno "kapusie platformiane. Hańba Wam!". "Sprawy polskie załatwia się w Polsce. A skoro nie potraficie - won z Polski. Postarajcie się o azyl polityczny, status uchodźcy, czy co tam chcecie i zostańcie w tej Brukseli czy Strasburgu. Mieliście, uchole, osiem lat na zmianę ustroju. Więc teraz nie płaczcie" - zakończył swój wpis.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (11 komentarzy)

 • eros21212 2017-11-16 18:25:38
  Platforma to zdrajcy Polski !!!!! To jest ich juz koniec !!!! Wreszcie Polska bedzie Polska !!!!
 • PoDoBani 2017-11-16 18:13:26
  Troll z emotikonem uśmiechniętej gęby ma na wszystkie argumenty przygotowaną agitacyjna odpowiedz. Nie warto polemizowac z zaślepionym miłością do europejskiego kołchozu propagandzista.
 • :-) 2017-11-16 16:06:06
  Do Marco Polo : Mylisz się i to bardzo. Posłowie PO głosowali przeciwko partii która niszczy Ojczyznę. PIS robił top samo za PO i był w tym pierwszy (chociaż nie mieli wtedy racji).
 • Marco Polo 2017-11-16 14:54:21
  Nie znajdzie usprawiedliwienia dla posłów Po głosujących za sankcjami przeciw Polsce. Przeciw Ojczyźnie. Chyba, że się mylę, że nie Ojczyźnie????
 • :-) 2017-11-16 12:19:24
  Do NaPohybelPo: Skoro wolisz rządzenie w stylu Białoruskim bez poszanowania prawa i demokracji ale za to z ochłapami od twoich panów, proszę bardzo. Każdy może chcieć być niewolnikiem za kość rzuconą pod stół. Ja wolę być wolnym człowiekiem, sam pracować na swój chleb i żyć w państwie gdzie ekonomia jest ważniejsza od ideologii. Nie mamy już sojuszników z wyjątkiem Węgier i Białorusi własnie. Cały demokratyczny świat nas krytykuje, łącznie z tak uwielbianym USA ale przecież PIS wie lepiej co dla Polaków lepsze. Jak każda dyktatura. Chcesz pełnej niezależności od innych krajów, zamieszkaj w Korei Północnej. Na pewno ci się tam spodoba bo chcesz razem ze swoja ulubiona partią wprowadzić taki system u nas.
 • NaPohybelPo 2017-11-16 12:09:40
  Do :-): Typowe zachowanie twardego elektoratu PO SB. Obrazić, zakłamać rzeczywistość, porównać do Białorusi i zachwalać pod niebiosa zależność od brukselskich pieniędzy. Jeden z was już powiedział polskiemu rządowi że Polska ma zasady a unia ma pieniądze. Na szczęście teraz rządzi PIS i ich pieniądze nie paraliżują polskich przedstawicieli w eurokołchozie tak jak było wcześniej
 • :-) 2017-11-16 10:57:25
  Do NaPohybelPo: Idź się leczyć tępaku z mózgiem wyjałowionym za 500+. Pewnie nie pamiętasz jaki był poziom życia przed wejściem Polski do Unii, jak wyglądały nasze drogi, miasta i szkoły. Gdyby nie Unia, miałbyś poziom życia jak na Ukrainie albo innej Białorusi. Jak ci się nie podoba obcy kapitał, załóż swoją firmę i konkuruj z nim. Możesz tez jeździc polskim samochodem zamiast niemieckim i rozmawiać przez polski telefon.
 • NaPohybelPo 2017-11-16 10:27:12
  Do :-): O jakiej rodzinie ty bredzisz człowieku z małym rozumkiem. poprzednicy sprowadzili nas do roli wasali brukselskich i w tej waszej rodzinie wy zdrajcy Polski mieliśmy pozostać wyłącznie nawozem dla interesów wielkich biznesów starej unii w zamian za kilka mld funduszy przeznaczanych w większości na zlecenia firm z kapitałem niepolskim
 • :-) 2017-11-16 10:02:31
  Sam zmykaj z Polski prymitywie jeżeli nie rozumiesz że jeżeli się jest w rodzinie, należy przestrzegać reguł w niej ustalonych. Posłowie PO bronili interesu Polski i Polaków przed dyktaurą PIS.
 • Lista Hańby 2017-11-16 09:20:00
  Zdrajcy Polski: szczur boni - zweryfikowany sbek gnida hubner - córka ubeka gnida thun - pojawiła się na liście sorosa szczur lewandowski - przekazał perły polskiego przemysłu zachodnim koncernom za ułamek wartości gnida kudrycka - brukselska prostytutka wsza pitera - antypolska żydówka wsza,, gnida jazłowiecka - zwykła szmataREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA