REKLAMA

Paweł Kukiz: To Tusk odpowiada za demontaż bezpieczeństwa Polski

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 08 marca 2016 14:36
Paweł Kukiz: To Tusk odpowiada za demontaż bezpieczeństwa Polski Zdaniem Pawła Kukiza bezpieczeństwo w Polsce jest poważnie zagrożone. (fot.: facebook)

• Paweł Kukiz na swoim profilu w mediach społecznościowych odniósł się do incydentu, do którego doszło w piątek (4 marca) z udziałem prezydenckiej limuzyny.
• Jego zdaniem bezpieczeństwo w Polsce jest poważnie zagrożone, a winą za to obarcza… Donalda Tuska.

 „Pokażcie mi drugi kraj - nie, że Ameryka czy Europa - ale gdzieś w świecie, w Afryce albo Azji, gdzie w ciągu kilkunastu lat spadł helikopter z politykiem formatu Millera, Casa z całym dowództwem sił zbrojnych, samolot z prezydentem i elitą wszystkich opcji politycznych PL a teraz ta opona....Pokażcie mi drugi taki kraj....” – pisze Paweł Kukiz.

I szuka przyczyny takiego stanu rzeczy.

 „Lewacki liberalizm zrujnował bezpieczeństwo państwa... Zdemontowano wojsko i policję, z munduru zrobili szmatę, orła oblekli w czekoladę a należny służbom szacunek zamienili w obciach. Moi Przodkowie "po mieczu" (Dziadek i jego trzech braci - wszyscy w Służbach) w grobie się przewracają. A Tusk z kumplostwem w Brukseli pobiera honoraria za demontaż bezpieczeństwa Polski” – pisze lider ruchy Kukiz’15.


Wpisem na Facebooku Paweł Kukiz odnosił się do wydarzenia, do którego doszło w piątek (4 marca). W limuzynie marki BMW, którą podróżował Andrzej Duda uszkodzeniu uległa opona. Prezydentowi, ani żadnej z towarzyszących osób nic się nie stało. Podobno podobna historia przytrafiła się również Jarosławowi Kaczyńskiego o czym możecie przeczytać tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (11 komentarzy)

 • Tomek 2016-05-01 12:42:14
  Do tantus: ....A tak PO ZA TYM to wszyscy ZDROWI!!! LEKARZ by się tobie PRZYDAŁ,obawiam się czy aby nie ZA PÓŻNO!!!! Pozdrawiam
 • wiedza 2016-03-09 16:10:47
  Do tantus: Nie jestem wydaniem prawactwa , nie musisz pisać jak w przedszkolu - wiem , ale nie powiem , doskonale orientuję się , że uważasz mnie za człowieka skrajnie prawicowego i tutaj totalna wsypa- nie jestem nim , nawet nie śniło się tobie kim jestem i jakie światopoglądy reprezentuję i tutaj zasadniczy zwrot w drugą stronę - po prostu na trzeźwo , obiektywnie i rzetelnie oceniam aktualne wydarzenia społeczno - polityczne w Polsce , więc proszę o więcej umiaru i racjonalnego stąpania po ziemi.
 • tantus 2016-03-08 16:20:11
  Do wiedza: "widzę wiedza na poziomie gwary i zadymy ulicznej w stylu ażurowego tworu POPAPRAŃCÓW" No faktycznie, to wcale nie są inwektywy. A twój argument - jak zwykle w wydaniu prawactwa - wiem, ale nie powiem.
 • wiedza 2016-03-08 16:06:34
  Do tantus: wypraszam sobie , niczym ciebie nie zwyzywałem i obraziłem , to ty to uczyniłeś wobec posła , więc riposta była konieczna. Jak bezpodstawnie można kogoś kierować na leczenie psychiatryczne na oddziale zamkniętym . O to szystko co pytasz dowiesz się zapewne w odpowiednim czasie , ja nie będę nikomu nieznajomemu na tym forum wyjaśniał o co chodzi w temacie Pana Tuska.
 • tantus 2016-03-08 15:42:59
  Do wiedza: Oprócz tego, że mnie zwyzywałeś i obraziłeś, masz jeszcze jakieś argumenty? I czy mógłbyś mi przy okazji wytłumaczyć co takiego zrobił Tusk ze służbami mundurowymi i jaki związek ma czekoladowy orzeł z pękniętą oponą w samochodzie (p)rezydenta Dudy?
 • wiedza 2016-03-08 15:37:55
  Do tantus: co za obrzydliwy wpis wobec tego uczciwego i znakomitego artysty , zarabiającemu indywidualnie na siebie i utrzymanie swojej rodziny. Nie martw się Pan poseł jest zdrowy w pełni świadomy na umyśle , pisze prawdę , doucz się w dziedzinie medycyny w specjalności psychiatra - bo widzę wiedza na poziomie gwary i zadymy ulicznej w stylu ażurowego tworu POPAPRAŃCÓW , którzy utworzyli jakiś szatański twór - KOD.
 • tantus 2016-03-08 15:31:43
  A propos - przypomniał mi się pewien wiersz Wojciecha Młynarskiego: "Pociąg spóźnił się do Buska – wina Tuska. Podupada kurort Ustka – wina Tuska. Groch się jakoś marnie łuska – wina Tuska. W Totku Ci nie wyszła szóstka – wina Tuska. Zaszkodziła Ci kapustka – wina Tuska. Cioci Zosi siadła trzustka – wina Tuska. W szczerym polu uschła brzózka – wina Tuska. W gardle Ci uwięzła kluska – wina Tuska. Dyszel złamał sie u wózka – wina Tuska. Waza stłukła się etruska – wina Tuska. Zimny deszczyk w oczy pluska – wina Tuska. Gorzkie łzy ociera chustka – wina Tuska. Połamała nóżki kózka – wina Tuska. Księdzu z głowy spadła piuska – wina Tuska. Polska to kolonia ruska – wina Tuska. Na stadionach rąbanina – Tuska wina. Spytasz mnie publiko moja, a cóż to za paranoja? To katechizm jest prześliczny sporej partii politycznej. A dlaczego Panie święty ten mój wierszyk nie ma puenty? W miejsce puenty mgła i pustka – wina Tuska.
 • tantus 2016-03-08 15:28:41
  Im szybciej ten pan podda się leczeniu w oddziale zamkniętym, tym lepiej - dla niego i dla całego społeczeństwa.
 • Ja 2016-03-08 15:17:37
  Czyżby Kukiz miał na myśli podniesienie przez Tuska wieku emerytalnego mundurowych z 34 lat życia do 55 lat życia dla nowozatrudnionych.
 • adzio 2016-03-08 15:10:16
  Ciekawe czy ten pseudo "artysta" jest naćpany? Pewnie winą leminga jest też to, że matka urodziła tego skrzeczącego "śpiewaka".REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA