REKLAMA

Paweł Kukiz usunął kontrowersyjny wpis dotyczący uchodźców i Joanny Grabarczyk

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 09 lutego 2016 14:09
Paweł Kukiz usunął kontrowersyjny wpis dotyczący uchodźców i Joanny Grabarczyk Po fali krytycznych komentarzy Paweł Kukiz postanowił usunąć kontrowersyjny wpis (fot. mat. prasowe)

Lider ruchu Kukiz’15 zamieścił 8 lutego na Facebooku wpis adresowany do Joanny Grabarczyk z Akcji HejtStop. „Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy” – napisał. Po fali krytycznych komentarzy postanowił usunąć wpis.

Joanna Grabarczyk, koordynatorka Akcji HejtStop kilka dni temu zawiadomiła prokuraturę o groźbach, które strongman Mariusz Pudzianowski kierował w stronę uchodźców. Sportowiec zamieścił kilka wpisów na Facebooku. W jednym z nich nazwał on uchodźców "śmieciami ludzkimi", a w kolejnym zapowiedział, że będzie czekał na nich z kijem baseballowym, którym dokona "przyśpieszonej nauki asymilacji". Mariusz Pudzianowski, właściciel firmy transportowej, odnosił się w ten sposób do napadania przez uchodźców na jego samochody.

Sprawę postanowił skomentować na swoim profilu w mediach społecznościowych Paweł Kukiz:

fot. Facebooc.com

 

Na wpis polityka szybko zareagowali internauci. W sieci wrzało. Monika Olejnik napisała: "Ojciec. Trzech córek. Ręce opadają!".

fot. facebook.com

 

Wpis Kukiza skomentował także lider Nowoczesnej. Ryszard Petru pisał:

fot. twitter.com

Po fali krytycznych komentarzy, Paweł Kukiz postanowił usunąć wpis. Jak informuje, nie było jego intencją urażenie uczuć Joanny Grabarczyk.

fot. facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Zchn zbliża się 2016-02-09 20:57:39
    To jest gość z andropauzą to widać słychać i czućREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA