REKLAMA

Paweł Kukiz zachwycony posłanką Nowoczesnej

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 16 lutego 2016 09:58
Paweł Kukiz zachwycony posłanką Nowoczesnej Czym posłanka Nowoczesnej zaskarbiła sobie sympatię Pawła Kukiza? (fot. mat. pras.)

„Uwielbiam ją! Naprawdę uwielbiam. Ilekroć Panią Pihowicz widzę na mównicy, to wspominam lata pacholęco-szkolne… Same się wspominają. Automatycznie” – pisze o posłance Kamili Gasiuk-Pihowicz Paweł Kukiz.

O swoim uwielbieniu dla posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz lider ruchu Kukiz’15 poinformował w mediach społecznościowych. „Wybaczam jej wszelkie ataki na nas, wszelkie wyssane z palca teorie, bzdury... Wszelkie wymysły. Bo ona wierzy w to, co mówi” – pisze Paweł Kukiz.

I ostrzega: „od Koleżanki Pihowicz wara! Bo walę bez ostrzeżenia. Między oczy. Jak 40 lat temu. A jeśli na jakiegoś byka trafię, to Wiśniewski pomoże”.

Czym posłanka Nowoczesnej zaskarbiła sobie sympatię Pawła Kukiza?

fot. facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • as 2016-04-09 08:19:15
    Do ala: Nieważne, co się bredzi z mównicy sejmowej, bo kasa i tak leci, a przecież głównie, o to tu chodzi. Zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ala 2016-02-16 13:45:32
    Poseł Kukiz oszalał i mózg się lasuje , czym jest zachwycony tą paplaniną od rzeczy , bez merytoryki i wiedzy tej mizernej i kiepskiej posłanki , współczuję takich wpisów , tego nie da się czytać , jak tylko skomentować , że posłanka ma zachowanie i wiedzę na poziomie młodzieży z podstawówek , a nawet gorzej , dlatego Pan Kukiz zakochał się w młodzieńczo - szkolnych zachowaniach tej niecnej i beznadziejnej posłanki , przypomniała się Panu posłowi ława szkolna i beztroskie życie ucznia.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA