REKLAMA

Paweł Majewski wiceministrem SWiA

  • Autor: PAP/JS
  • 17 stycznia 2018 17:08
Paweł Majewski wiceministrem SWiA Majewski będzie także pełnomocnikiem Rządu do Spraw Przygotowania Organów Administracji Państwowej do Współpracy z Systemem Informacyjnym Schengen i Wizowym Systemem Informacyjnym (fot. pixabay.com)

Paweł Majewski, dotychczasowy wiceminister cyfryzacji, został powołany na stanowisko wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W resorcie będzie odpowiadał m.in. za sprawy teleinformatyki oraz kwestie związane z dokumentami tożsamości.

Majewski będzie także pełnomocnikiem Rządu do Spraw Przygotowania Organów Administracji Państwowej do Współpracy z Systemem Informacyjnym Schengen i Wizowym Systemem Informacyjnym.

Nowy wiceminister od października 2016 r. pełnił funkcję wiceministra cyfryzacji, wcześniej był podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz pełnomocnikiem rządu do spraw przygotowania Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA